Bracia Figo Fagot

Data: 09.10.2015r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

Gdzie: Klub Kwadrat, ulica Skarżyńskiego 1

Bracia Figo Fagot po raz kolejny wystąpią w Kwadracie!

Gdzie kupić bilety?

Na koncercie usłyszmy nie tylko największe przeboje zespołu, ale także nowe utwory.

BRACIA FIGO FAGOT
Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (vocal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, vocal, teksty)21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym  miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 13 milionów użytkowników kanału Youtube. 5 października 2013 na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczności, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.  20 października 2014 pojawił się trzeci studyjny album, Discochłosta.


Support: NOCNY KOCHANEK – jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty tworzy z ogromnym dystansem do samychsiebie oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem. Zespół tworzą muzycy grupy Night Mistress. W roku 2012 NM nagrali utwór do animowanego filmu dla dorosłych “Zemsta Faraona”. Jest on zatytułowany Minerał Fiutta i zdecydowanie jest to kompozycja z przymrużeniem oka. Powstanie Minerału zapoczątkowało istnienie Nocnego Kochanka. Muzykę NK należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, czy Saxon. Nawę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi alaszkowi – reżyserowi “Zemsty Faraona”, a także popularnej kreskówki “Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress.

Support: Paradygmat powstał w 2008 roku w Krakowie,to energiczne brzmienie z zaskakującą zmianą dynamiki. Największą frajdę zespołowi sprawia dzielenie się swoją muzyką z innymi. To koncerty są dla nich najważniejsze, dają na nich z siebie wszystko i już od wybrzmienia pierwszych dźwięków wchodzą w interakcję z publicznością. Są prawdziwymi diabłami scenicznymi.

W aktualnym składzie grają od 2012 roku a rok później zaczęło być o nich coraz głośniej. Wygrywali liczne przeglądy muzyczne, w tym najważniejszy dla nich – Antyfest, organizowany przez Antyradio. Nagrodą było nagranie i realizacja albumu w Sound Division Studio i występ na ImpactFestival2013 przed takimi gwiazdami jak: Korn, Mastodon, Behemoth, Slayer czy Rammstein.

Premiera debiutanckiego albumu „GREEN” planowana jest na jesień 2015. Paradygmat do tej pory wypuścił dwa single promujące album: WHAT IS BAD? i GREEN. Oba spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem i oba znalazły się na notowaniu TurboTop – liście przebojów Antyradia.

wydarzenie na facebooku

Ściągnij presspack tego wydarzenia

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl