CRF 2012 DOGRYWKA

Data: 26.05.2012r.

Otwarcie bram: 19:30

Start: 20:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wstęp biletowany.

Wystąpią: Jamal, Bob One, Dur Men Jr. & Dj Bart Soundsystem, Netka

 

Gdzie kupić bilety?

Czołem Załoga!!

Zgodnie z daną Wam obietnicą już 26 maja odbędzie się CRACOW REGGAE FESTIVAL DOGRYWKA!! Tak, jak wspominaliśmy już wielokrotnie posiadacze biletów z drugiego dnia Cracow Reggae Festival 2012 oraz karnetów mają na imprezę wstęp kompletnie za free!!

Ponownie gwarantujemy moc pozytywnej energii oraz najlepszej muzyki.
Tym razem na scenie klubu Kwadrat wystąpią dla Was:

Netka (młoda, uzdolniona wokalistka: http://www.facebook.com/pages/Netka/208376249220884)

Bob One

Jamal

oraz mega energetyczny duet Dj Bart & Dur Men Jr ( poza prowadzeniem imprezy chłopaki wystąpią z autorskim setem)

Mamy nadzieję, że skład się podoba, Big Up!!!
Zapraszamy do „polubienia” naszego Fun Page’u: http://www.facebook.com/krkhhfiesta<- zawsze świeże informacje na temat cyklu!
Wydarzenie na Facebook’u: http://www.facebook.com/events/263448133737762/

Sylwetki artystów:

JAMAL
Początek JAMAL to rok 1999 i spotkanie dwóch radomskich muzyków: Tomka „Mioda” Mioduszewskiego oraz Łukasza Borowieckiego. Od tamtego czasu historia zatoczyła ogromne kolo, gdzie w międzyczasie powstał, koncertował i rozwiazał sie zespół Le Illjah, doszło do współpracy z brytyjska ekipa Mattafix, skład JAMAL zmienił sie kilkakrotnie, powstały płyty, teledyski oraz zostało zagrane mnóstwo koncertów. Aktualnie zespół pracuje nad nowa płytą: muzyka sie nagrywa, teksty sie piszą. W ostatnich dniach po ponad trzyletniej przerwie zespół zaprezentował nowe studyjne nagranie. Singiel Defto już zdążył sporo namieszać na polskiej scenie muzycznej, a to zapewne dopiero początek. Szczegóły niebawem!!! Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej o JAMAL, posłuchaj muzyki, przyjdź na koncert.

PLYTY:
– Rewolucje (LP, 18 czerwiec 2005)
– Urban Discotheque (LP, 3 października 2008)

SINGLE:
– Defto
– Słońca Łan (feat. Frenchman)
– Pull up (feat. Grizzlee)
– Policeman (Promo, 2005)
– Tubaka
– Słowo
– Puls ulicy
– Kiedyś będzie nas więcej

BOB ONE

Jedne z najciekawszych postaci polskiej sceny reggae/dancehall.

Debiutował w 2001 roku wraz z soundsystemem Rainbow Hi-Fi.

W międzyczasie współtworzył wraz z Miuoshem oraz Bas Tajpanem projekt Fandango Gang oraz udzielał się w Rub Pulse Soundsystem.

W 2009 roku wydał swój pierwszy solowy album – „Jeden”, który w środowisku został uznany za najlepszą produkcję reggae/dancehall 2009 roku.

Niezwykle udany debiut solowy przekłada się na doskonałe występy, o czym niejednokrotnie mogli przekonać się bywalcy naszych imprez.

Myspace artysty: http://www.myspace.com/mightybobone

DUR MEN JR. & DJ BART
Szalony duet, który na dwóch ostatnich edycjach Cracow Reggae Festival’u pokazał, na co go stać. Dj Bart to jeden z weteranów polskiej sceny muzycznej, przygodę z dj’ingiem rozpoczynał w połowie lat dziewięćdziesiątych tworząc wspólnie z Feel-X’em kolektyw Dj’ski Mad Crew. Od początku swojej działalności zagrał tysiące imprez w kraju i za granicą. Współpracował i współpracuje z takimi artystami jak Kaliber 44, Abradab, Numer Raz, Tede, WSZ, CNE, Miodu (Jamal), Frenchman, Marika, Bob One, Bas Tajpan, Mesajah, Grubson etc. Dj Bart mimo, iż wywodzi się ze sceny hip-hopowe od lat równie dobrze odnajduje się w klimatach reggae, dancehall jak również w innych gatunkach muzycznych. Dur Men Jr. to natomiast młoda krew, selektor, hypeman, konferansjer, muzykant, animator kultury, a obecnie student Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Swoją energię potrafi rozkręcić chyba każdą imprezę, o czy przekonali się wszyscy, którzy mieli okazję chociaż raz uczestniczyć w prowadzonych przez niego imprezach. W trakcie CRF DOGRYWKA poza prowadzeniem imprez chłopaki zaprezentują również autorski set, który na pewno nie pozwoli Wam na ani chwilę odpoczynku.

NETKA
Netka to młoda krakowska wokalistka zaczynająca swoją przygodę z muzyką reggae. Początkowo związana z nieco cięższymi klimatami. Wystąpiła na płycie zespołu Czosnek wydanej w 2009 przez niezależne Wydawnictwo Nikt Nic Nie Wie.
W swojej krótkiej obecności na scenie grała między innymi przed takimi zespołami jak Vavamuffin, Jamal, Radio Propaganda.
Piosenki Netki można odsłuchać na fanpage: http://www.facebook.com/pages/Netka/208376249220884
na http://soundcloud.com/netka-1 jak i także na:  http://www.youtube.com/user/ReggaeNetka?feature=watch

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl