DELAIN + Evergrey, Kobra And The Lotus

Data: 20.10.2016r.

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:30

Gdzie: Klub Kwadrat, ul.Skarżyńskiego 1

Gdzie kupić bilety?

20Knock Out Productions przedstawia dwa koncerty holenderskich gwiazd symfonicznego metalu – Delain. Holendrzy zagrają 20.10 w Krakowie (Kwadrat) i 21.10 w Warszawie (Progresja). Bilety w sprzedaży. W roli suportów progmetalowcy ze szwedzkiego Evergrey i kanadyjski heavy metal – Kobra And The Lotus.

DELAIN (Holandia) symfoniczny metal:
Anielski głos pięknej Charlotte Wessels i znakomita, epicka, pełna znakomitych melodii, przyprawiona tu i ówdzie gotyckim mrokiem muzyka Martijna Westerholta to główne cechy charakterystyczne kolejnego wspaniałego muzycznego towaru eksportowego z Holandii, grupy Delain. Zespół w zamyśle Martijna, eksklawiszowca doskonale u nas znanego Within Temptation, miał pozostać projektem studyjnym z zapraszanymi gośćmi. Szybko okazało się jednak, że muzyka Delain zrobiła na fanach symfonicznego metalu tak wielkie wrażenie, iż konieczne stało się zabookowanie tras koncertowych. Od momentu powstania w 2002 roku grupa wydała cztery albumy studyjne, z których trzeci, „We Are The Others”, dotarł do wysokiego, czwartego miejsca holenderskiej listy. Od tamtej pory, czyli 2012 roku, skład kapeli parokrotnie się zmienił, a najnowszym nabytkiem jest kolejna śliczna dziewczyna, świetnie wymiatająca na gitarze Merel Bechtold, którą możecie znać z Mayan. Delain niedawno wypuścił inspirowaną komiksem Neila Gaimana „The Sandman” EP-kę „Lunar Prelude”, która, zgodnie z tytułem, stanowi preludium pełnowymiarowego materiału.
Sprawdź, jeśli lubisz: Within Temptation, Nightwish, Lacuna Coil, Epica…
http://www.delain.nl/
https://web.facebook.com/delainmusic
https://www.youtube.com/watch?v=Ubi1m5pR3hM

EVERGREY (Szwecja) progmetal, power metal:
Choć istnieje już ponad 20 lat, szwedzki Evergrey chyba nigdy nie był w tak znakomitej formie, jak obecnie. Liderujący kapeli, która w przekonujący sposób łączy progmetal, thrash i power metal Tom Englund, od kilkunastu miesięcy ponownie współpracuje z Henrikiem Danhage, który powrócił na łono Evergrey po paroletnim rozbracie. Ma też w zespole renomowanego Johana Niemanna, którego na pewno pamiętacie z wielu lat pracy w Therion. Świetni muzycy i mnóstwo wspaniałej, klimatycznej muzyki, jaką Evergrey zapisał na dziewięciu do tej pory wydanych albumach, z których ostatnim był „Hymns For The Broken”. Jest spora szansa, że zanim Szwedzi ponownie zagoszczą w Polsce, na rynku będzie już płyta numer 10, bo dokładnie 24 marca 2016 roku rozpoczęły się jej nagrania.
Sprawdź, jeśli lubisz: Kamelot, Symphony X, Dream Theater, Angel Dust…
http://www.evergrey.net/
https://web.facebook.com/Evergrey
https://www.youtube.com/watch?v=Pmmh69G-pt0

KOBRA AND THE LOTUS (Kanada) heavy metal:
Jak wiadomo, w Kanadzie nie tylko liść klonowy, piękna przyroda i doskonały zawodowy hokej, lecz również mnóstwo kapitalnej metalowej muzyki. Także tej klasycznie heavymetalowej. Młodsze pokolenie zdolnych kanadyjskich metalowców reprezentuje pochodząca z prowincji Alberta, a konkretnie z pamiętającego zimową olimpiadę Calgary, formacja Kobra And The Lotus (KATL). Wiadomo, kto jest kobrą i kusząco wije się na scenie oraz doskonale śpiewa – to piękna Brittany Paige, w kapeli znana jako Kobra Paige. Klasycznie wykształcona pianistka, zaliczana obecnie do 25 najlepszych metalowych wokalistek na świecie! Obok siebie ma czterech kolegów instrumentalistów, w tym ani chybi potomka polskich imigrantów o personaliach Jasio Kulakowski. KATL koncertowali między innymi z Kiss i Def Leppard, chwalił ich niezapomniany Lemmy (na koncie mają świetną przeróbkę „Ace Of Spades” Motörhead). Dwie ostatnie pozycje w ich dyskografii to wydane w 2015 roku EP-ki, z których na szczególną uwagę zasługuje wypełniona coverami „Words Of The Prophets”. Wersja KATL hitu Allanah Myles „Black Velvet” zwali Was z nóg! Dzięki takim kapelom jak ten kanadyjski kwintet, heavy metal jeszcze długo będzie miał się świetnie.
Sprawdź, jeśli lubisz: Huntress, Crystal Viper, Benedictum, Doro…
http://kobraandthelotus.com/
https://web.facebook.com/KobraAndTheLotus
https://www.youtube.com/watch?v=mEeJImSaaFo

Zagrają:
DELAIN (Holandia) symfoniczny metal
+
Evergrey (Szwecja) progmetal, power metal
Kobra And The Lotus (Kanada) heavy metal

Kiedy: 20 października (czwartek) 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod

Ściągnij presspack tego wydarzenia

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl