Dope D.O.D powraca do Polski

Data: 17.05.2013r.

Otwarcie bram: 18:00

Start: TBA

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat

Wstęp biletowany.

Koncert zagra:

Dope D.O.D

support: BC (Gangsteppaz / Łowcy), PZG (Dobrebity.pl), WYSOKI LOT

Gdzie kupić bilety?

Dope D.O.D powraca do Polski w ramach najnowszej trasy koncertowej – premiera albumu “Da Roach”

Dope D.O.D tworzy trójka raperów Dopey Rotten, Jay Reaper i Skits Vicious wspomaganych na scenie i odpowiedzialnego za produkcję Petera Songolo.

Międzynarodowa kariera tego holenderskiego składu wywodzącego się z Groeningen, rozpoczęła się w styczniu 2011 roku, kiedy w sieci ukazało się ich pierwsze video do nagrania „What Happened”. Do dnia dzisiejszego kawałek w serwisie YouTube odsłuchano prawie 11 milionów razy, z czego prawie 30% odtworzeń pochodzi z Polski!

Rozgłos uzyskany dzięki temu nagraniu pozwolił Dope D.O.D na wydanie premierowego EP zatytułowanego “The evil EP”, a następnie pierwszego albumu “Branded”, który kazał się jesienią 2011, a jego promocja objęła Polskę, Rosję, Ukrainę, Litwę, Francję, Grecję, Węgry i Bułgarię.

Na obu wydawnictwach wyraźnie obecny jest charakterystyczny styl grupy, afrykańskie korzenie, futurystyczne bity i chropowaty, brudny styl rapu sprawia że Dope D.O.D staje się hardkorową holenderską odpowiedzią na angielski hip-hop z wysp.

W czerwcu tego samego roku na specjalne zaproszenie Freda Dursta, i po obejrzeniu przez niego “What Happened” Dope D.O.D wyruszyli w trasę z Limp Bizkit, jako ich główny support na europejskiej trasie! Drugim niezwykle prestiżowym faktem był oficjalny support grupy Korn podczas ich amerykańskiej trasy.

Kolejnym krokiem na drodze Dope D.O.D było podjęcie współpracy z legendarnym producentem Seanem Pricem (Heltah Skeltah, Boot Camp Clik, Random Axe). Efektem tej kolaboracji był numer „Psychosis”, który odbił się szerokim echem w całym hip-hopowym, i nie tylko, świecie!

Po serii występów na największych europejskich festiwalach: Rock en Seines, Printemps de Bourges, Eurockeenes (Francja), Dour Festival (Belgia), Monegros Dessert Fest (Hiszpania), Best Fest (Rumunia), Lowlands (Holandia), Hip Hop Kemp (Czechy), The Great Escape (Wielka Brytania), i Sziget (Węgry) oraz wyprzedanym jesiennym tournee po klubowych w Europie, muzycy zniknęli w studio, by stworzyć kolejny, mocny album „Da Roach”!

“Da Roach” swoją premierę światową premierę miał będzie 19 kwietnia 2013, a na albumie gościnnie występują m.in. Redman, Kool Keith, Onyx oraz ponownie Sean Price, a od strony produkcyjnej poza wspomnianym wcześniej Peterem Songolo pojawiali się ChuBeats, Maztek, Bong Ra i Nightwatch z grupy Noisia!
Tego nie można przegapić!

Album “Da Roach” ukaże się również w Polsce nakładem Sonic Records.

“Da Roach”

„Karaluch jest jedynym żywym stworzeniem, które jest w stanie przetrwać zagładę jądrową. Nasz album będzie takim właśnie niezniszczalnym klasykiem a nasza muzyka zawarta na nim przetrwa wszystko. Dlatego właśnie to….Karaluch!”

“Da Roach” (Karaluch) jest, do czego chłopaki z Dope D.O.D przyzwyczaić, kolejnym “pójściem pod prąd” i wbrew ogólnie przyjętym zasadom marketingu i promocji muzycznej.
Album jest wydawnictwem dwupłytowym z mocnym naciskiem położonym na bardzo współczesne brzmienie hardcore hip-hop.

Muzyka na “Da Roach” to mocne połączenie współczesnego drum n’ bass, dubstepu i jungle, jednak w centrum zainteresowań i wpływów niezmiennie pozostaje hip-hop.

Jak sami mówią: Da Roach jest niezwykle posępnym albumem o mrocznym klimacie i ciężkim, industrialnym brzmieniu. Na poziomie tekstowym nowy album jest o wiele bardziej zróżnicowany i wielowątkowy niż nasze wcześniejsze wydawnictwa. To już nie jest horrorcore, to thriller jak spod ręki Stephena Kinga.

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl