ENFORCER, Skull Fist, Vanderbuyst

Data: 20.02.2014r.

Otwarcie bram: 18:00

Start: 18:30

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wstęp biletowany.

Zapraszamy na koncert:

ENFORCER, Skull Fist, Vanderbuyst

Gdzie kupić bilety?

ENFORCER (Szwecja) heavy metal, speed metal:
Dzięki temu świetnemu szwedzkiemu kwartetowi ze Sztokholmu możemy na nowo przeżywać wspaniałe czasy, gdy rządziły speedmetalowe kapele z nurtu NWOBHM, zachwycały wczesne Iron Maiden, Exciter, Pretty Maids, Anvil, Agent Steel, Running Wild, Manowar, Artillery. Olof Wikstrand (śpiew, gitara), Joseph Toll (gitara), Tobias Lindqvist (gitara basowa), Jonas Wikstrand (perkusja), jak mało kto dbają o to, by ich muzyka nawiązywała do najlepszych tradycji klasycznego ostrego grania. Także pod względem brzmieniowym. Nie cierpią komputerowego soundu, cenią głębię, naturalność, lekki brud na gitarach. Że nie są to tylko puste deklaracje, przekonuje trzeci album Enforcer, „Death By Fire”, pierwsze wydawnictwo Szwedów dla renomowanej wytwórni Nuclear Blast. Muzycy wypadają świetnie na koncertach. Warto się o tym przekonać, przychodząc na ich występ do krakowskiego Kwadratu.

SKULL FIST (Kanada) heavy metal, hard rock:
Toronto. Jedno z najwspanialszych miast w Kanadzie. Miejsce, które – według badań – chętnie wybierają młodzi ludzie z różnych stron świata jako miejsce do życia i pracy. To także dom legendarnego tria Rush oraz klasyków heavy metalu z Anvil. Z tego miasta wywodzi się też aspirujący dopiero do sławy, aczkolwiek dobrze już w Polsce znany z występów, zespół Skull Fist. Kapela istnieje od 2006 roku, jest kwartetem, a wykonuje wpadającą w ucho mieszankę klasycznego heavy i hard rocka, przywodzącą wspaniałe dla takiego grania lata 80. Bije z muzyki luz, radość, klimat wiecznej imprezy. Jeśli lubicie kawałki o kolesiach nieprzystających do rówieśników, kształtnych laskach, imprezowaniu do upadłego, byciu sobą za wszelką cenę, sięgnijcie po muzykę Kanadyjczyków. Skull Fist w 2011 roku wydał debiut „Head Öf The Pack”. Na styczeń 2014 zapowiadana jest premiera drugiego krążka „Chasing The Dream”. Ten materiał muzycy, którzy wcześniej gościli u nas między innymi z Sabaton oraz na MetalFeście, będą promować w Polsce.
https://www.facebook.com/skullfisted

Vanderbuyst (Holandia) heavy metal, hard rock:
Latający Holender to zwiastun nieszczęścia. Latający Holendrzy wprost przeciwnie. Wydana w 2012 roku płyta tria Vanderbuyst o tytule „Flying Dutchmen”, to kilkanaście świetnych piosenek utrzymanych w klimacie rocka i hard rocka lat 70. i 80., dających niesamowitego kopa. Jest w tym trochę Blue Oyster Cult, Thin Lizzy, pierwszych płyt Ozzy’ego Osbourne’a, trochę starego Mötley Crüe, Bad Company, Deep Purple, Michael Schenker Group. Kapelę założyli w 2008 roku Barry van Esbroek (perkusja), kapitalny gitarzysta Willem Verbuyst oraz Jochem Jonkman (wokal, gitara basowa). Do tej pory trio ma na koncie trzy studyjne krążki, z których ostatnim jest wspomniany „Flying Dutchmen”. Najlepszą rekomendacją Vanderbuyst niech będzie fakt, że do tej pory dzielili scenę między innymi z Black Country Communion, Dream Theater, Judas Priest, czy wspomnianym Thin Lizzy. Koniecznie ich zobaczcie! Apel kierujemy zwłaszcza do tych, którym marzy się wymiatanie na gitarze. Willem rządzi!

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl