Hip Hop Fiesta VIII

Data: 14.12.2013r.

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Witamy!!

Jak zapewne wiecie ze względu na poważną kontuzję zmuszeni zostaliśmy do odwołania koncertu Pezeta, jednak mimo przeciwności losu drugie urodziny cyklu należy świętować hucznie! 

W zamian dajemy Wam dwa premierowe koncerty - z jednej strony klasyka pionierów PL rapu, z drugiej młoda krew, która na pewno jeszcze sporo namiesza na naszej scenie.

Ostateczny line up prezentuje się następująco(możliwe lekkie zmiany):

18:30 Otwarcie bram

19:00 Grem & WoofPaq (live)

19:45 KaeN "Od kołyski aż po grób"

21:00 ParExcellence (live)

21:45 WUZET "Własne Zdanie" /PREMIEROWO

23:00 PIH "Dowód Rzeczowy nr 3" /PREMIEROWO

00:15 Tede x Diox x Sir Mich/PI/ "Przypadek?#Niesondze" /PREMIEROWO 

Gdzie kupić bilety?

Witamy już po raz ósmy!

14 grudnia cykl Kraków Hip Hop Fiesta będzie obchodził swoje drugie urodziny. Z tej okazji z żywym bandem wraca do nas Pezet a premierowo wystąpią Tede x Diox x Sir Mich jako Potwierdzone Info.

Pełny line up jest naprawdę gruby i prezentuje się następująco:
Paexcellence
Kaen & Dj Frodo
Tede Diox Sir Mich / Potwierdzone Info/ Przypadek?Niesondze PREMIEROWO
Pezet ft. Małolat & Live Band

Patronat medialny: Rap Made In KRK (http://www.rapmadeinkrk.nakoz.org/) Break.pl (www.break.pl) Slizg.eu (www.slizg.eu) Rap Duma (www.rapduma.pl) LubiszTo! (www.lubiszto.org) LiveOnStage.pl (www.liveonstage.pl) RespectHH (www.respecthh.pl) wKrakowie.pl (www.wkrakowie.pl) Muzyka.pl (www.muzyka.pl) Beautiful Night (www.beautifulnight.pl) Radio Rewers (www.radiorewers.pl)

Zapraszamy do „polubienia” naszego Fan Page’u: http://www.facebook.com/krkhhfiesta Wydarzenie na Facebook?u: https://www.facebook.com/events/430564750377249/

Sylwetki artystów:

 tedeTEDE DIOX SIR MICH /POTWIERDZONE INFO/
Diox ? współzałożyciel zespołu HIFI Banda, z którym nagrał 3 nieoficjalne płyty oraz 2 oficjalne wydane nakładem Prosto Label: ?Fakty, Ludzie, Pieniądze? i ?23:55?. W swoim dorobku ma utwory z czołówką polskiej sceny rapowej. Współpracował z takimi raperami jak: Sokół (WWO, ZIP Skład), Eldo, Vienio (Molesta Ewenement), Pezet, Fokus (Paktofonika, Pokahontaz), Tede i Numer Raz (3H, Warszafski Deszcz), Pyskaty, Ero i Kosi (JWP) i inni. Wystąpił na ponad 200 imprezach w całym kraju, koncertując m.in. z Eldo podczas jego tras koncertowych, oraz razem z HIFI Bandą reprezentował Polskę na jednym z największych festiwali hiphopowych w w Europie ? Hip Hop Kemp (Hradec Kralove, Czechy) ? w latach 2009 i 2010.
Klip do solowego kawałka Dioxa ?Mieli być tu?, który znalazł się na debiutanckim albumie HIFI Bandy ? ?Fakty, ludzie, pieniądze?, został obejrzany w internecie ponad 1,5 miliona razy w niespełna rok od premiery.

kaenKAEN
Prosto Label lubi stawiać na ciekawe, intrygujące, wyróżniające się w podziemiu postaci. Jedną z nich jest właśnie raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego.

Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty – „Żyj albo umieraj” w 2008 roku oraz „Sztuka ulicy” rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej.

W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wydało pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. „Od kołyski aż po grób”. Za produkcję wydawnictwa odpowiedzialny jest Ive, a album był miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

O sukcesie wydawnictwa świadczyć mogą ilości wyświetleń teledysków na youtube oraz liczne koncerty zagrane w całej Polsce.

KaeNa można było usłyszeć na płytach „Prosto Mixtape 600V” (w kawałkach „Nie musisz być bogaty Prosto Remix” oraz „U nas na Śródmieściu”) oraz „Prosto Mixtape Kebs” (nagranie „Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś”). Kolejny album rapera – ?Piątek 13stego? ma ukazać się w pierwszym kwartale 2014 roku nakładem Prosto Label.

parexPAREXCELLENCE
Ekipa z południowej Polski, a dokładnie z serca Podhala, Nowego Targu. Inicjatorami zespołu są Żaru (mc) i Sempu (producent). Pierwsze typowo amatorskie nagrania składu pojawiły się około 2001-2002. W listopadzie 2006 roku ekipa wydaje długogrający krążek ?Dokładnie Tak? na którym gościnnie pojawił się między innymi FU czy THS.
Pomimo niemałego rozgłosu jak na nielegalną produkcję chwilę później zespół zawiesza swoją działalność a nowe kawałki wydaje dopiero w 2010 roku. Rok ten jak się później okazało był przełomem dla ParEcellence. Dochodzi do współpracy z Pezetem, która niewiele później zaowocowała wspólnym singlem – ?Nienawidzą nas za to?.
W 2012 roku nakładem Koka Beats wychodzi kolejna długogrająca płyta zespołu – ?Każdy z Nas?. Na płycie wielu gości, między innymi Hades, Frnchman, Gizzulah czy Dj Kebs.
Bieżący rok to głównie koncerty promujące płytę ?Każdy z nas? oraz solowe projekty obu panów m. In. gościnny udział na reedycji ?Muzyki rozrywkowej? Pezeta.

Więcej informacji na temat działalności ParExcellence można znaleźć na oficjalnym facebooku http://www.facebook.com/ParExcellenceNT oraz na kanale YouTube: http://www.youtube.com/parexcellencetv

->

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl