INCUTBATE TOUR 2011 – ANULOWANY

Data: 27.03.2011r.

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat

Wstęp biletowany. Szatnia obowiązkowa - płatna 1zł. KONCERT ANULOWANY Więcej informacji na stronie organizatora www.electrum.lublin.pl    

Będzie to jedyna okazja dla fanów progresywnego metalu. Muzyka dla wymagających oraz rządnych emocji i naładowania niesamowitą energią odbiorców.

Qube– trasa promująca ich znakomity album album „Icubate”

Votum– zamykają tą trasą okres promocji doskonale przyjętej w kraju i zagranicą płyty ‚Metafiction’ (zespoł pracuje już nad utworami na następny album)

Na wybranych koncertach nie zabraknie również gości.

Qube to lubelski zespół grający nowoczesny rock progresywny. Ich muzyka łączy w sobie bardzo różnorodne nurty. Od hardcore’u, energicznych nu-metalowych riffów, poprzez granie typowo progresywne, techniczne lecz nie pozbawione duszy, aż po rozbudowane figury psychodeliczne czy artrockowe, a nawet funkowe fragmenty.
Zespół powstał w październiku 2005 roku i tworzą go:

Daniel Gielza (Perła) – wokal,
Kamil Wiśniewski – gitara,
Tomek Otto – gitara,
Piotr Torbicz (Toper) – bas,
Paweł Gajewski (Gajos) – perkusja.

W sierpniu 2006 roku zespół nagrał pierwszą płytę, zatytułowaną ‚Shapes’. Od tej pory zagrał bardzo wiele koncertów w całej Polsce. Zespół był wielokrotnie nagradzany w konkurasach oraz na festiwalach. Z początkiem 2010 roku zespół ukończył nagrywanie swojej kolejnej płyty ‚Incubate’, która ukazała się nakładem wytwórni Electrum Production.
Energia, intensywne muzyczne emocje, nietuzinkowe kompozycje oraz trudne do zdefiniowania muzyczne przestrzenie to wizytówka Qube.

VOTUM – to jedno z największych odkryd na krajowej scenie progresywnego rocka i metalu. Zespół jeszcze młody stażem, istniejący od 2003 roku, ale niezwykle dojrzały i świadomy muzycznie. Przez trzy lata intensywnie koncertował w całym kraju, grając ponad 60 razy w całej Polsce, wygrywając większośd przeglądów na których wystąpili i nie pozostawiając nikogo obojętnym na swoją muzykę Na początku 2008 roku zespół wydał debiutancki album zatytułowany ‚Time Must Have A Stop’, który szybko został zauważony i doceniony w Polsce (wysokie oceny w prasie muzycznej – Teraz Rock, Metal Hammer, Mystic Art; częste emisje w najważniejszych stacjach muzycznych, jak chodby w Trójce, w audycjach Piotra Kaczkowskiego i Piotra Kosioskiego), a wkrótce potem również za granicami kraju. Jesieo 2008 roku przyniosła zespołowi doskonałe recenzje na świecie i w efekcie kontrakt z cenioną amerykaoską wytwórnią Progrock Records (który gwarantuje dystrybucję płyty przez największe niezależne firmy w Stanach i Europie – odpowiednio Rykodisc i SPV). Votum postanowił jak najszybciej iśd za ciosem, przygotowując teledysk promocyjny do utworu „The Pun”, który miał premierę w listopadzie i emitowany był już na antenie TVP1 (Teleekspress) oraz telewizji muzycznych (MTV, 4FUN TV, OTV). Votum nie zapominał również o koncertach, zamykając rok 2008 bardzo udaną trasą Black Sun Tour, w ramach której wystąpili w siedmiu największych miastach w Polsce. Rok 2009 rozpoczął się dla Votum wyjątkowo udanym koncertem u boku Voo Voo w warszawskiej Stodole. Na początku lutego zespół otrzymał niezbity dowód na to, że ich muzyka trafia do coraz większego grona słuchaczy, zdobywając 3 miejsce w kategorii „Debiut Roku” według czytelników magazynu Metal Hammer. Lato 2009 to okres koncertów plenerowych, m.in. Hunterfest oraz jako suport Sabaton w Zielonej Górze – a także czas nagrao drugiej płyty „Metafiction” w Studio Izabelin oraz podpisanie kontraktu z Mystic Production. 

Organizatorem trasy jest Electrum Production. 

 

 

 

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00Strachy na Lachy – Nowa płyta „Przechodzień o wschodzie”

Data: 07.10.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl