Wybory Najmilszych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Data: 10.05.2012r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Zapraszamy na Najmilszą imprezę Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Jak co roku wyłonieni zostaną Najmilsza Studentka i Super Student, ale tym razem UEK nie poprzestaje na zwykłej zabawie!

Poza licznymi nagrodami, konkursami i zniżkami czeka Was niewiarygodna dawka doskonałej zabawy podczas koncertu gwiazdy wieczoru, którą jest GOORAL!

Po koncercie afterparty. Zapraszamy! Afterparty: start około 23:00. Wstęp za okazaniem legitymacji studenckiej.


Gdzie kupić bilety?

I Ty Chłopaku, i Ty Dziewczyno – pokażcie swoją osobowość, zaprezentujcie się w błyskach fleszy, wygrajcie niesamowite nagrody!

Zeszłoroczna edycja wyłoniła laureatów w drodze konkursowych zmagań, pobudzających wyobraźnię oraz kreatywność nie tylko uczestników, ale również obserwatorów zabawy.

Jak poradzić sobie przy zatrzymaniu przez policjanta, oświadczyć się w niepowtarzalny sposób lub zostań znakomitym makijażystą? Tego dowiedziała się Najmilsza oraz Super Student podczas ubiegłej edycji. Czym w tym roku zaskoczą nas Kandydaci…?

Super Studentem swojej uczelni jest się tylko raz, nie przegapcie takiej okazji.

Koordynator projektu:

Patrycja Kolonko
tel. +48 602 698 612
patrycja.kolonko@gmail.com

Gwiazda wieczoru:

Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną. Wielkim wpływem na twórczość Goorala było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. To miasto otoczone górami, dla jednych furtka na góry, dla drugich furtka na zgiełk. Gooral ma bliżej do miasta, ale w górach spędził pół życia, trenując i ucząc ludzi jazdy na nartach.

W połowie lat 90 zakochał się szeroko rozumianej w tamtych czasach muzyce technicznej i elektronicznej. Z Maćkiem Szymonowiczem założył i tworzył projekt PSIO CREW wydając album „Szumi Jawor Soundsystem” i grając setki koncertów. W 2008 roku opuścił Psio Crew rozpoczynając wędrówkę muzyczną…

Gooral zaczynał od występow solo, obecnie występują z nim: Anna Wiosna Rogowska (wokal), Tomasz Jabko Łapka (skrzypce i wokal góralski), Michał Kopa Kopaniszyn (vizual art) oraz coraz częściej Jan Mędrala (kontrtenor). Mieszanka ta daje wybuchowe połączenie ludzi z różnych kultur i różnych miejsc, co w szczególności można zauważyć na koncertach, począwszy od występów w małych wioskach takich jak Gostynin a kończąc na festiwalach takich jak Sziget.

Pod koniec kwietnia ukazała się debiutancka płyta Goorala pt „ETHNO ELEKTRO” wydana nakłdem SP Records Gooral ma w dorobku m.in Machinera za najlepszy debiut, nominacje do Fryderyków i wygraną na Radio Waves Festiwal (wraz z Janem Mędralą).

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl