Nazareth

Data: 21.04.2013r.

Otwarcie bram: 18:00

Start: 19:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wstęp biletowany.

Zapraszamy na koncert:

Nazareth

Gdzie kupić bilety?

Polacy kochają brzmienie NAZARETH.

To jeden z głównych powodów, dla których legendarna grupa Nazareth przyjedzie ponownie na trzy koncerty do Polski. Podczas ostatniej trasy koncertowej w 2012 roku dali pięć udanych koncertów, na które przybyła blisko pięciotysięczna publiczność. Trasa koncertowa w 2013 roku zaplanowana jest w największych miastach Polski.

20.04.2013 Wrocław ? Klub ?Od zmierzchu do Świtu?

21.04.2013 Kraków ? Klub ?Kwadrat?

23.04. Łodź ? Klub ?Dekompresja?

Nazareth, jak zawsze, zaskoczy fanów swoją energetyczną grą i hipnotyzującym wokalem lidera Dana McCafferty. Nie zabraknie nowości. Zespół będzie promował swój najnowszy singiel ?God Of The Mountain? (2013), który jest oficjalnym hymnem austryjackiego zespołu na Zimowe Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2013 w Val di Fiemme.

?Nazareth? jak żaden inny zespół, przez pięć dekad, z niesłabnącą energią, jest wciąż aktywny i z powodzeniem koncertuje na całym świecie wydając kolejne płyty. Fanów zespołu z pewnością ucieszy fakt, że w kwietniu 2013 zostanie wydany kolejny krążek ?Nazareth? Best of pod nazwą „Hard’n’Heavy”.

Szkocki kwartet koncertował w naszym kraju kilkukrotnie. W latach osiemdziesiątych (u szczytu popularności) supportował ich zespół TSA.

Najnowszą trasę Nazareth supportował będzie Tri State Corner (polsko-grecko-niemiecki rock band). Zespół w 2012 roku z sukcesem koncertował w całej europie. Tri State Corner będzie promował swój najnowszy krążek, który nakładem Mystic Records Polska ukaże się w marcu 2013 roku po raz pierwszy w polskich sklepach muzycznych.

HISTORIA NAZARETH

Początki rockowego kwartetu sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy to jako The Shadettes z Dunfermline w Szkocji, artyści koncertowali po kraju grając ówczesne, modne, przeboje radiowe. W roku 1968, zespół przyjął nazwę Nazareth. W drodze na szczyt grupa skierowała swą karierę do Londynu, gdzie w niedługim czasie nagrała swoje pierwsze dwie płyty i koncertowała przed takimi gwiazdami jak Deep Purple. Wtedy właśnie Roger Glover, basista Dee Purple, zaproponował współpracę producencką Danowi McCafferty liderowi grupy.

W 1973 roku światło dzienne ujrzał owoc tej współpracy – płyta Razamanaz (11. miejsce na liście najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii, notowana na listach amerykańskich, w Kanadzie uzyskała status platynowej płyty.) Single Broken Down Angel i Bad Bad Boy weszły do pierwszej dziesiątki brytyjskiej listy przebojów. Singiel This Flight Tonight z sukcesem wypromował kolejny album Loud’n’Proud (pierwsza dziesiątka wśród najlepiej sprzedających się krążków w Anglii). W 1975 producentem zespołu został Manny Charlton. Wspólny album, Hair of the Dog, przyniósł szkotom światową sławę. W Stanach Zjednoczonych sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Największą popularność w kulturze masowej zdobył przebój Love Hurts, będący przeróbką starej piosenki The Everly Brothers. W wykonaniu Nazareth uważany jest za klasykę ballady rockowej. Singiel z tą piosenką uzyskał status złotej płyty w USA (8. miejsce na liście Billboardu), w Brazylii i platynę w Kanadzie oraz pierwsze miejsca na listach w Norwegii, Holandii i RPA. Zespół wydał łącznie 25 tytułów muzycznych. Wydany w roku 1982 album 2XS można uznać za ostatni spektakularny sukces komercyjny grupy. Przebój Love Leads To Madness stał się bardzo popularny w amerykańskich rockowych stacjach radiowych, a ballada Dream on podbiła serca całej Europy, w tym także i Polaków, czego wyrazem było pierwsze miejsce w 20-tym notowaniu Listy Przebojów Programu Trzeciego, Marka Niedźwieckiego.

Oficjalna strona zespołu: www.nazareth.pl

->

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl