NEIL ZAZA WORLD TOUR + Wojciech Hoffman

Data: 29.04.2011r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat

Wstęp biletowany. Szatnia obowiązkowa - płatna 1zł. Åšwiatowej klasy gitarzysta rockowy ponownie w Polsce!   Neil Zaza, jeden z najlepszych gitarzystów rockowych na świecie wraca po trzech latach do Polski, by promować swój najnowszy album „212”.

Artysta, grający i nagrywający w swojej karierze z takimi tuzami jak Joe Satriani, Steve Vai, Michael Anthony, czy Jordan Rudess wystąpi w naszym kraju na pięciu koncertach: 29.04 w Krakowie (Klub Kwadrat), 30.04 we Wrocławiu (Rynek Starego Miasta), 1.05 w Poznaniu (Klub Blue Note), 2.05 w Warszawie (Klub Mechanik) i 3.05 w Radzyniu Podlaskim (ROKiR) w ramach V Warsztatów Gitarowych.

 Ten wirtuoz posiada w swojej dyskografii 9 albumów studyjnych oraz 2 w wersji live. Ponadto Neil uczestniczył w wielu sesjach kompilacyjnych, nagrywał także dla innych twórców. O jego pozycji na gitarowym firmamencie świadczy choćby liczba wejść na jego teledysk do utworu „I’m Alright” na youtube, który obejrzało już ponad 1,6 mln osób.

Neil jest oficjalnym endorserem gitar firmy Carvin.

Wspomagać go będzie w Krakowie i Poznaniu legenda polskiego rocka, a zarazem jeden z najlepszych polskich gitarzystów – Wojciech Hoffmann (Turbo). Wojtek przedstawi swoje instrumentalne dokonania z jedynej solowej płyty „Drzewa”. Będzie też niespodzianka dla jego wszystkich fanów – zupełnie nowe utwory, które znajdą się na najnowszym albumie.

Jako support warszawskiego koncertu wystąpi nie mniej utalentowany gitarzysta Tomasz Andrzejewski z zespołem.

Neil Zaza – Mistrz melodii

 Jego sposób gry na gitarze przedefiniował nowoczesny styl gitarowego świata. Melodyjne kompozycje nie tylko zmieniły sposób gry wielu muzyków, ale także to, czego oczekuje od wirtuozów ich publiczność. By zobaczyć skalę wpływu Neila Zazy na świat muzyczny wystarczy obejrzeć na YouTube tysiące fanatycznych miłośników gry na gitarze, wykonujących jego najbardziej znany hit „I’m Alright”. Charakterystyczne “śpiewające” I liryczne brzmienie gitary może należeć tylko do jednego człowieka – Neila Zazy.

 

„Zawsze mi chodziło o piosenkę”, mówi Neil. „Pamiętam wszystkie dźwięki, które mnie poruszały, kiedy dorastałem i nie chodziło nigdy o gitarzystów grających 128-mki. Zawsze sedno stanowiła ta niewytłumaczalna więź, którą czułem kiedy zdzierałem moje płyty, nie mogąc się oderwać od poszczególnych kawałków. Właśnie to chcę dzisiaj osiągnąć moją muzyką. Zawsze chodzi o fajną piosenkę!”

 Åšwiatowe trasy ugruntowały Neila jako gitarowy fenomen. W przeszłości grał, dzieląc scenę z takimi gwiazdami jak Joe Satriani, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, czy Nuno Bettencourt. Jego nagrania zawierają, między innymi partie Michael’a Anthony (ex-Van Halen), Jordana Rudess’a (Dream Theater), legendy bębnów Steve’a Smitha, czy Petera Framptona.

 Mistrzowskie wykonania Neila Zazy zbierają bardzo dobre recenzje ze wszystkich stron świata. Niezależnie od stałego przetwarzania instrumentalnej muzyki rockowej w poszczególne utwory warto \przypomnieć także jego ogniste aranżacje bożonarodzeniowych utworów połączone z muzyką poważną i klasycznymi utworami rockowymi. Stanowią one podstawę jego dorocznych koncertów pod nazwą „One Silent Night…” („Pewnej Cichej Nocy…”). Podczas tych wykonań Neil, jego zespół oraz orkiestra symfoniczna z chórem nie tylko wykonują te utwory, oni je totalnie przedefiniowują!

 Obecnie, Neil wraz ze swoim najnowszym albumem „212” podniósł poprzeczkę dla twórców melodyjnego rocka jeszcze wyżej. Kawałki z „212” stanowią najwyższej klasy emanację jego gitarowych możliwości. Ta kombinacją technicznych umiejętności z melodyką stanowią piorunującą mieszankę i pokazują jak emocjonujące i ekspresyjne może być gitarowe granie.

 Te unikatowe dźwięki wciąż ewoluują…

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00Strachy na Lachy – Nowa płyta „Przechodzień o wschodzie”

Data: 07.10.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl