O.S.T.R.

Data: 14.12.2014r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat

Wstęp biletowany. Zapraszamy na koncert:

O.S.T.R. + GKI Familia + DJ Chester + Rapidus

Gdzie kupić bilety?

O albume „Kartagina”
Marco Polo: „Płyta z O.S.T.R. to na długo ostatni w pełni wyprodukowany przeze mnie album. Zawiera jedne z nagrubszych bitów jakie kiedykolwiek zrobiłem. To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia!”

O.S.T.R.: „Nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy. Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru. Praca nad płytą była bardzo intensywna. Nagrywki trwały non-stop, tydzień w tydzień od 2011 roku. Razem włożyliśmy w tę płytę całe serce, siłę i umiejętności, które mamy. Zarwaliśmy niejedną noc. Wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dzieje.”
Organizator:
Better Music (www.bettermusic.pl)
Magic Music (www.magicmusic.pl)

Patronat medialny:
Hip-Hop.pl (www.hip-hop.pl)
Rapduma (www.rapduma.pl)
DlaStudenta (www.dlastudenta.pl)
Live On Stage (www.liveonstage.pl)
Break.pl (www.brak.pl)
Muzyka.pl (www.muzyka.pl)
Beautiful Night (www.beautifulnight.pl)
Lubisz TO! (www.lubiszto.org)
Muzyka.pl (www.muzyka.pl)
Slizg.eu (www.slizg.eu)
Rap Made In KRK (www.madeinkrk.pl)
Radio Rewers (www.radiorewers.pl)

Zapraszamy do „polubienia” naszego Fan Page’u: http://www.facebook.com/krkhhfiesta<- zawsze świeże informacje na temat najlepszych imprez
Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1517402708497374/  

BIO

ostrMuzyk, raper, kompozytor, producent, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i laureat kilku renomowanych konkursów skrzypcowych. Własne próby z Hiphopem rozpoczął w wieku 12 lat – wtedy jeszcze przy pomocy domowego radiomagnetofonu „Kasprzak”. Pierwsze poważne kroki stawiał w ramach łódzkich grup BDC, LWC i Obóz TA. W późniejszym okresie O.S.T.R. działał już solo. O.S.T.R. jest niezwykle żywiołowy na koncertach, nie ogranicza się do sztywnego repertuaru. Ma powszechną opinię najlepszego polskiego freestyle’owca. W lutym 2001 podpisał umowę z Asfalt Records na wydanie debiutanckiej płyty „Masz to jak w banku”. Płyta okrzyknięta została odkryciem i spotkała się z samymi pozytywnymi ocenami. W kwietniu 2002 r. Asfalt Records wydała zrealizowany w domowych warunkach zbiór nagrań freestyle Ostrego pod tytułem „30 minut z życia”. Oficjalne wydanie tego materiału utwierdziło pozycję O.S.T.R. jako najlepszego freestyle’owca w Polsce. Nakład nigdy nie był wznawiany i dzisiaj płyta ta osiąga astronomiczne ceny na aukcjach internetowych. O.S.T.R. szybko okazał się najbardziej płodnym artystycznie wykonawcą na scenie, do dzisiaj (wszystkie nakładem Asfalt Records) ukazały się następujące albumy: „Tabasko” (2002), podwójny „Jazz w wolnych chwilach” (2003), „Jazzurekcja” (2004), POE „Szum rodzi hałas” (wspólny projekt z producentem Piotrem „Emade” Waglewskim, 2005), „7” (2006), „HollyŁódź” (2007), „Ja tu tylko sprzątam” (2008) i „O.C.B.” (2009). Trzy ostatnie płyty otrzymały status Złotej Płyty („O.C.B.” przed upływem pierwszego tygodnia sprzedaży) a „J.t.t.s.” zadebiutowała na 1. miejscu ogólnopolskiego zestawienia sprzedaży OLIS/ZPAV (3/03). Była to pierwsza w historii polska płyta hiphopowa, która zajęła najwyższą pozycję na tej liście (a nawet na pierwszej pozycji zadebiutowała i utrzymała się na niej 2 tygodnie). 26 lutego b.r. ukaże się najnowszy album „Tylko dla dorosłych” promowany singlem „Śpij spokojnie”.

O.S.T.R. jest najczęściej koncertującym wykonawcą hiphopowym w Polsce. Od wydania albumu „7” w 2006 roku O.S.T.R. bierze udział (wraz z żywym zespołem) w dużych i kompleksowych trasach koncertowych promujących kolejne (wydawane co rok) albumy. O.S.T.R. brał także udział w koncercie „Dzień Kotana” na Placu Defilad w Warszawie w 2002 r. (koncert ku pamięci tragicznie zmarłego Marka Kotańskiego), grał także na trasie koncertowej „Ślizgery 2003” oraz dwukrotnie na trasie „Reebok Hip-Hop Tour”. O.S.T.R. zagrał z instrumentalną sekcją grupy Sofa dwukrotnie na „Heineken Open’er Festival” (2005, 2007). Początkiem tej współpracy był specjalny, retransmitowany na całą Polskę, koncert O.S.T.R. z udziałem grupy Sofa w Studio im. Agnieszki Osieckiej (2004). Zapis tego koncertu został wydany w 2007 roku nakładem dziennika „Rzeczpospolita” w ekskluzywnej serii „Trójka live” (obejmującej także koncerty Voo Voo, Jonasza Kofty, Krystyny Jandy i innych artystów).

Support:

GKI FAMILIA OBECNIE– od roku 2013 obóz reprezentowany jest przez dwóch mc’s :
Jota a.k.a. JotAeNEKa i SOLO, natomiast od 2014r na scenie z chłopakami pojawia się również SMOKU-świeża krew wśród dinozaurów krakowskiego podziemia
Albumy których możemy posłuchać to: GKI Epidemia z 2006r (wspólna epka Familii) oraz pojedyncze projekty takie jak:
JOTA: „JotAeNEKa Fuzja Talentów” (2007r), „eF-Te II Mixtape JotAeNEKa” (2010r), „Manual Kant Mixtape” (2012r)
SOLO: „To jest Intro – SoloMixtape”

DJ CHESTER – Reprezentant miasta Kielce, „Globetrotter” obecnie mieszkajacy w Krakowie.Dj/ Turntablista/ Kolekcjoner Vinyli/ Promotor Hip-Hopu. Założyciel Bombing Rap Attack. Organizator: Bombing Rap Attack Festival, Nba Night, Kieleckiej Ligi B-Boys / Original B-Boy Contest Memories to Jimmy Castor / Freestyle Battle Kielce oraz licznych imprez cyklicznych. Ma na koncie zagrane imprezy w USA: Chicago, Nowy Jork, oraz niezliczoną liczbę imprez w Polsce.

Ściągnij presspack tego wydarzenia

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl