Onslaught w doborowym towarzystwie 2 razy w Polsce !!

Data: 03.11.2013r.

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wstęp biletowany.

Zapraszamy na koncert:

ONSLAUGHT (Anglia), EXUMER (Niemcy), M-pier Of Evil (Anglia), Master (USA) Death-Metal

 

Gdzie kupić bilety?

Knock Out Productions z ogromną przyjemnością przedstawia thrash-metalową ucztę pod nazwą Slaughterfest 2013. Na dwóch koncertach w Polsce zobaczymy fantastyczną trasę na której zagrają: Onslought, Exumer, M-pire Of Evil oraz Master. Pierwszy odbędzie się 2 listopada w ?Progresji?, dzień później gig odbędzie się w krakowskim ?Kwadracie?.

ONSLAUGHT (Anglia) Thrash-Metal


Fanom muzyki angielskie miasto Bristol kojarzy się zapewne głównie z trip hopem ? Massive Attack, Portishead, Trickym. Błąd! Gdy ci artyści chodzili jeszcze do podstawówki, pochodzący z Britolu zespół Onslaught wydawał kanoniczne płyty dla thrash metalu i speed metalu ? „Power From Hell” i „The Force”. Kapela powróciła w 2004 roku i wciąż jest w doskonałej formie, co udowodniła występem na MetalFest 2013. W jej szeregach wciąż są pamiętający lata 80. Sy Keeler i Nige Rockett. W 2013 roku ukaże się trzecia po reaktywacji studyjna płyta grupy. Kawałki z niej pochodzące na pewno będzie można usłyszeć w Polsce.
http://www.onslaughtuk.com/
http://www.facebook.com/onslaughtuk

Dla fanów:

Exumer (Niemcy) Thrash-Metal


To jedna z legend niemieckiego thrash metalu, powstała w połowie lat 80. i stacjonująca we Frankfurcie nad Menem, reaktywowana w 2008 roku. W Exumer znów grają jego założyciele, basista i wokalista Mem von Stein oraz gitarzysta Ray Mensh, którzy nagrywali kultową dziś płytę „Possessed By Fire”. Ray dodatkowo miał okazję się przekonać o tym, jak wspaniali są polscy fani podczas legendarnego koncertu „Metal Battle 88” w katowickim Spodku (razem z m.in. Nasty Savage i Atomkraft). Występ podziwiało kilka tysięcy fanów i zarejestrowano go na potrzeby telewizji. Exumer wydał w 2012 roku świetny trzeci krążek „Fire & Damnation” wyprodukowany przez Waldemara Sorychtę i ten materiał będzie promować w Polsce. Tego nie można przegapić!
http://www.facebook.com/exumerofficial

M-pier Of Evil (Anglia) Thrash-Metal


Venom, kultowa, legendarna nazwa dla każdego fana metalu, ze szczególnym uwzględnieniem black- i deathmetalowców. Legenda z Newcastle wciąż działa, ale nie ma już w niej Mantasa. Świetny gitarzysta i główny kompozytor twórców „Welcome To Hell” i „Black Metal” od 2010 roku realizuje się twórczo w, także zlokalizowanej w Newcastle, grającej ostry, bezkompromisowy thrash kapeli Mpire Of Evil. Co ciekawe, jest w niej basista Tony „Demolition Man” Dolan, który kiedyś zastąpił Cronosa w Venom, a z Atomkraft wystąpił na słynnej edycji „Metal Battle 88” w katowickim Spodku. Trio (skład uzupełnia bębniarz Marc Jackson) ma na koncie dwie płyty: „Hell To The Holy” i wydaną wiosną 2013 „Crucified”. Zespół ze wszech miar godny uwagi i świetnie wypadający na żywo!
http://mpireofevil.tripod.com/
http://www.facebook.com/mpireofevil

Master (USA) Death-Metal


W 2013 roku mija równo 30 lat odkąd legendarny basista i wokalista Paul Speckman powołał do życia w Chicago deathmetalową formację Master. Kapela wydała kultowe dla gatunku albumy „Master”, „On The Seventh Day God Created … Master” oraz „Collection Of Souls”. Dziś jej bazą są Czechy, gdzie Paul Speckman od lat mieszka, a trio uzupełniają czescy muzycy (Zdenek ? perkusja i Alex ? gitara). Master niestrudzenie objeżdża świat z koncertami i wciąż jest w dobrej formie, wciąż nagrywa udane płyty. Ostatnią z nich jest „The New Elite” z 2012 roku.
http://www.master-speckmetal.net/
http://www.facebook.com/pages/Master/

->

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl