Otrzęsiny I Roku PK z Kasią Popowską

Data: 24.10.2014r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 19:30

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wszystkich Pierwszaków :) i nie tylko zapraszamy na imprezę otrzęsinową :) na której jako gwiazda wieczoru wystąpi wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej - Kasia Popowska :)

Gdzie kupić bilety?

Wakacje już za nami, więc czas hucznie przywitać nowy rok akademicki na PK!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy świeżo upieczonych studentów oraz starych wyjadaczy na Otrzęsiny I Roku Politechniki Krakowskiej!

Liczne atrakcje i konkursy z nagrodami, a na ukoronowanie wieczoru specjalnie dla Was wystąpi Kasia Popowska!!

 Pierwsza Artystka, która uruchomiła ruch „me singing” w polskim Internecie oraz pierwsza, której głos został okrzyknięty naszym internetowym odkryciem.

Jak wielu innych młodych Artystów, już od najmłodszych lat związana była ze światem rozrywki. Przez 10 lat tańczyła w łódzkich domach kultury, angażowała się w organizację występów oraz udzielała się w kółkach aktorskich. Śpiewać zaczęła mając 16 lat, gdy obejrzała biograficzny film pt. „Selena”. Wówczas porzuciła wszystkie inne zajęcia na rzecz tylko i wyłącznie muzyki. Jednocześnie zaczęła grać na gitarze.

W kwietniu 2007 roku założyła kanał YouTube i śladem zachodniej mody, jako pierwsza Polka rozpoczęła falę „me singing”, śpiewając covery najbardziej znanych artystów do kamery.

Jej nagrania w krótkim czasie zdobyły rekordową oglądalność (ponad 12 milionów odsłon oraz 35 tys. subskrybentów z Polski i zza granicy!).

Wtedy pojawiła się w 2 edycji programu „Mam Talent”. Jej odpadnięcie z programu wywołało szereg protestów ze strony widzów, a sam reżyser tego telewizyjnego show niemal złamał regulamin pod wpływem napływających z ich strony petycji.

Chwilę po tym incydencie, Popi (bo tak od zawsze nazywa ją całe otoczenie) rozpoczęła wpółpracę z producentami muzycznymi, a następnie otrzymała główną rolę wokalną w disney’owskim filmie animowanym „Zaplątani”, znajdując się w obsadzie obok Macieja Stuhra, Danuty Stenki oraz Julii Kamińskiej.

Link do utworu na YouTube ——> http://www.youtube.com/watch?v=VfP44Xn5Cn4

Kasia Popowska jest obecnie bardzo popularną artystką, jej singiel „Przyjdzie taki dzień”  dotarł na 1. miejsce listy najczęściej granych utworów w polskim radiu, , a liczba wyświetleń na YouTube przekroczyła już liczbę 3 milionów wyświetleń.

Oprócz tego Kasia zagrała koncert 17 sierpnia w Zabrzu na Koncercie Lata ZET i Dwójki, a tydzień później na Eska Music Awards w Szczecinie oraz na  POLSAT SOPOT FESTIVAL w Operze Leśnej..

Ponadto na 16 września przewidziana jest premiera debiutanckiej płyty Kasi Popowskiej.

Oficjalna strona FB Kasi – https://www.facebook.com/kasiapopowskamusic

Ściągnij presspack tego wydarzenia

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl