REBELLION TOUR 2013

Data: 22.03.2013r.

Otwarcie bram: 18:00

Start: 19:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wstęp biletowany.

Zapraszamy na koncert zespołów :

MADBALL, COMEBACK KID, TERROR, YOUR DEMISE, SET UP, AYS.

Gdzie kupić bilety?

Madball – amerykańska grupa muzyczna wykonująca hardcore założona w 1988 roku. Grupa pochodzi z miasta Nowy Jork w stanie Nowy Jork i jest jednym z czołowych reprezentantów tzw. stylu NYHC (New York Hard Core).

Wokalista zespołu Freddy Cricien jest przyrodnim bratem Rogera Mireta z legendarnego zespołu hardcore – Agnostic Front. Jako młody chłopak po raz pierwszy został wprowadzony na scenę podczas koncertu przez starszego brata, który podał mu do ręki mikrofon.
Wraz z zespołami Agnostic Front, Vietnom, Bulldoze, Resistance i H2O, Madball tworzy część tzw. DMS Crew (Demonstrating My Style). Cricien oraz Hoya są także członkami grupy Hazen Street (wspólnie z muzykami grupy H2O i Cro-Mags). Sam Cricien tworzy także indywidualnie muzykę rapową – w 2009 roku wydał solowy album pt. Catholic Guilt.

Muzycy:

Obecny skład[edytuj]
Freddy Cricien – śpiew
Mitts – gitara elektryczna
Hoya Roc – gitara basowa
Mike Justian – perkusja (w trasie)


Comeback Kid – kanadyjski zespół grający hardcore punk pochodzący z Winnipeg, Manitoba.

Comeback Kid powstał latem 2000 roku. Po wydaniu demo w 2002 roku zainteresowało się nimi Facedown Records. Razem z tą wytwórnią nagrali swój debiutancki album Turn It Around. W 2004 roku zespół ruszył w trasę po Stanach. W listopadzie 2004 Comeback Kid znów weszli do studia, aby nagrać nowy album (Wake the Dead). Ukazał się on w lutym 2005 roku i został wydany przez Victory Records. Zespół promował nowy krążek w Australii, Japonii i USA i Kanadzie. W listopadzie zespół ryszył w swoją pierwszą trasę po Europie. W 2006 roku zespół opuścił Scott Wade. Funkcje wokalisty przejął gitarzysta Andrew Neufeld. 20 lutego 2007 roku ukazał się materiał zarejestrowany rok wcześniej w listopadzie. Album nosi tytuł Broadcasting…. W Kanadzie rozprowadzany jest przez wytwórnię Smallman Records, a w innych częściach świata przez Victory Records. Zespół zapowiedział nową płytę, noszącą nazwę Symptoms + Cures, której premiera jest zapowiedziana na 31 Sierpnia 2010r. W ramach trasy koncertowej Never Say Die 2010 Comeback Kid oddał koncert w Krakowie 14 Listopada 2010.

Muzycy:
Comeback Kid podczas koncertu w Münster (2006).
Obecny skład zespołu[edytuj]
Andrew Neufeld – gitara, wokal
Jeremt Hiebert – gitara
Kevin Call – gitara basowa
Kyle Profetta – perkusja


Terror – amerykańska grupa muzyczna wykonująca hardcore oraz metalcore.
Zespół powstał w kwietniu 2002 roku, po tym jak Scott Vogel opuścił grupę Buried Alive i przeprowadził się z Buffalo do Los Angeles. Na początku działalności trzon zespołu stanowili: gitarzysta Todd Jones (znany z Infernal Affairs, Carry on), perkusista Nick Jett oraz wokalista Scott Vogel (udzielający się wcześniej na scenie undergroundowej miasta Buffalo w latach 90-tych w zespołach Slugfest, Despair oraz Buried Alive). Poza doświadczeniem zebranym przez członków zespołu w poprzednich grupach, bezpośrednimi inspiracjami dla Terror były takie grupy jak Cro-Mags, Agnostic Front, Sick of It All czy Madball.

Obecny skład zespołu:
Scott Vogel – śpiew (Slugfest, Despair, Buried Alive, Cinderblock, Fadeaway, Against All Hope, Serpents Of Shiva, S.O.S.)
Nick Jett – perkusja (Piece by Piece – wokal, Wings, Beer & Sports, Donnybrook i Snake Eyes – perkusja, Carry on, First Blood, S.O.S.)
Martin Stewart – gitara elektryczna (Donnybrook, Snake Eyes i Wings, Beer & Sports – git., Lion Crew – wokal, Piece By Piece i Lone Wolf – bas)
David Wood – gitara basowa (Down To Nothing, eks-Murder Weapon, Game On)
Jordan Posner – gitara elektryczna (No Warning)


Your Demise – jest pięcioosobowym zespołem hardcore punk pochodzącym z Wielkiej Brytanii (St Albans), założonym w 2005 roku. Mocny wpływ na muzykę zespołu miały takie grupy jak Sick of it All, Agnostic Front i Hatebreed. Formacja koncertowała razem z Comeback Kid czy Bury Your Dead.

Członkowie:

Ed McRae (wokal)
Daniel Osbourne (gitara)
Stuart Paice (gitara)
James Sampson(gitara basowa)
James Tailbee (perkusja)

Dyskografia:

Albumy:

2006 – You Only Make Us Stronger (Mind Rugby Records)
2009 – Ignorance Never Dies (Visible Noise)
2010 – The Kids We Used To Be… (Visible Noise)
2012 – The Golden Age (Visible Noise Records)

EP’ki

2005 – Your Days Are Numbered (Mind Rugby Records)
2008 – Blood Stays on the Blade (Thirty Days of Night Records)

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl