Suffocation w Polsce na jedynym koncertcie !!

Data: 30.05.2013r.

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wstęp biletowany.

Zapraszamy na koncert:

SUFFOCATION (USA) Brutalny Techiniczny Death-Metal 

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal

Havok (USA) Thrash-Metal

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal

Gdzie kupić bilety?

Knock Out Productions ma ogromną przyjemność zaprosić na koncert żywej legendy metalowej muzyki – Suffocation!! Równie kultowi co ekstremalnie grający Amerykanie przyjadą na jedyny koncert w Polsce, 30 maja do Krakowskiego „Kwadratu”. Ekipa z NYC będzie na trasie w znakomitym towarzystwie: Cephalic Carnage, Havok oraz Fallujah.

SUFFOCATION (USA) Brutalny techiniczny Death-Metal
Amerykanie przyjadą do Europy na trasę promującą najnowszy, jeden z najlepszych w swojej historii albumów – „Pinnacle Of Bedlam”. Twórczość Suffocation, dla ludzi nieznających się na muzyce metalowej, jest jedynie ekstremalnym hałasem. Sprawa jest jednak bardziej złożona: w skład tego zespołu wchodzą bowiem niesamowici muzycy! Potrafią zarówno tworzyć totalnie brutalne dźwięki, jak i niezwykle przemyślane i zagrane z wizją i groovem instrumentalne partie. W trakcie najbliższego tourne ponownie zabraknie w składzie wokalisty Franka Mullera. Zespół znalazł jednak jego godne zastępstwo, w postaci Johna Gallaghera z Dying Festus!!!

Oficjalna strona artysty: http://www.myspace.com/suffocation

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal

Hydrogrind – tak nazywają swój styl sami muzycy CC. Zespół ten powstał 20 lat temu i dorobił się miana jednego z najbardziej szalonych na scenie ekstremalnego grania. Techniczny, brutalny death-metal miesza się tutaj z tempami charakterystycznymi dla grind-core, a w całej tej szalonej mieszance przejawia się też duch psychodeli i czegoś niepowtarzalnie „chorego”.


Oficjalna strona artysty: http://cephalic-carnage.com/

Havok (USA) Thrash-Metal
Ponieważ nie samym brutalnym death-metalem człowiek żyje, jako drugi zespół zaprezentują się thrashowcy z Havok. Jest to zespół wierny korzeniom gatunku, nawiązujący do tego co najlepsze w tym stylu metalowego grania. Grają szybko, agresywnie i świeżo przez co wielu uważa ich za jeden z najbardziej obiecujących zespołów thrashowych w USA. A trasy u boku Testament, Skeletonwitch, Primar Fear mówią same za siebie.

Oficjalna strona artysty: http://havokband.com/

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal
Fallujah to młody, aczkolwiek bardzo obiecujący zespół prezentujący progresywny, techniczny death-metal. Chłopaki są po wydaniu nowej najnowszej epki, zatytułowanej „Nomandic”, która jeszcze bardziej sugeruje by mieć na nich oko. Jest to zespół który idealnie pasuje do gwiazd tej trasy więc radzimy nie spóźnić się na koncert !

Oficjalna strona artysty: http://www.facebook.com/fallujahofficial/

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl