The Dumplings – koncert charytatywny

Data: 15.02.2014r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

Gdzie: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Na drugim koncercie z cyklu "hauasujemy" w krakowskim Klubie Kwadrat zagra

The Dumplings! 

Gdzie kupić bilety?

Na drugim koncercie z cyklu „hauasujemy” w krakowskim Klubie Kwadrat zagra The Dumplings!

Ona – fanka klasycznych brzmień i spokoju. On – lubiący bas wiercący dziurę w brzuchu i eksperymenty z dziwnymi dźwiękami. Justyna Święs i Kuba Karaś stworzyli duet, który przez kilka ostatnich miesięcy osiągnął sukces i zdobył szacunek, którego nie jeden polski artysta może pozazdrościć?

—> Siła mediów <—

Duet wysłał swoje materiały do znanego w sieci Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego swój kanał na YouTube ?20m2 Łukasza?, któremu muzyka tak się spodobała, że postanowił zaprosić ich do swojej kawalerki i przeprowadzić wywiad.
Skąd pomysł na muzykę i właśnie takie klimaty? Zapoznajcie się z wywiadem, który przewrócił ich życie do góry nogami, a ich piosenki na YouTube zbierają coraz więcej odsłon. Zobaczcie koniecznie: 

Wkrótce po tym, mimo że bez wydanej płyty, Justyna i Kuba wyruszyli w trasę po Polsce. Pojawili się w Krakowie 15 listopada, a bilety wyprzedały się już na tydzień przed wydarzeniem!
Dlatego też zaprosiliśmy ich do Krakowa ponownie, pomimo ciężkiego okresu nagrywania płyty, grania koncertów i teledysków zgodzili się wystąpić na ich pierwszym charytatywnym koncercie.

Koncerty hauasujemy to inicjatywa znanej akcji KarmimyPsiaki, wpierającej schroniska dla zwierząt w całej Polsce. Czym jest KarmimyPsiaki? Zobacz infografikę: www.karmimypsiaki.pl/info . Wspierają nas gwiazdy, osobistości i celebryci, a teraz artyści grają na rzecz Psiaków 🙂

JAK JESZCZE MOŻNA POMÓC:
ZBIÓRKA KARMY: Głównym Partnerem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wspólnymi siłami odbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów, które mogą przydać się w schronisku (czyt: koce, dywany, smycze, obroże).
ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

BILETY w sprzedaży od przyszłego tygodnia – Powiadomimy Was!

20 zł ? tylko do 31 stycznia (liczba biletów ograniczona)
25 zł ? od 1 lutego
Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki.

–> Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Krakowa, Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa oraz Wojewoda Małopolski – Jerzy Miller.
–> Partnerzy, którzy wsparli akcję i dzięki którym wydarzenie może się odbyć to: ArcelorMittal, Klub Studencki Kwadrat, e-Bilet.pl.

Do zobaczenia
Zespół Karmimy Psiaki 🙂

->

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl