WIELKIE PORUSZENIE-CZYLI STAWIAMY SŁAWKA NA NOGI!!!

Data: 26.09.2015r.

Otwarcie bram: 19:00

Start: 19:00

Gdzie: Klub Kwadrat, ul.Skarżyńskiego 1

Sławek Turski – gdyby mógł – na pewno też wpadłby na imprezę i jeszcze pewnie by nam zrobił super warsztaty tańca. Niestey od 15 sierpnia i feralnej próby zanużenia w wodzie, nie jest w stanie się podnieść. A co dopiero tańczyć. Ten młody, wysportowany facet, którego życie w dużej mierze kręciło się wokół tańca, cierpi teraz na niedowład czterokończynowy. Żeby móc znowu wyskoczyć do sklepu, ugotować rosół, odpisać w pracy na maile, pozbierać grzyby, złowić rybkę czy nauczyć kolejną gwiazdę tańczyć, potrzebuje kosztownej rehabilitacji. I tutaj prosimy Was o pomoc. Jeśli zbierzemy się, spędzimy miły wieczór z muzą na żywo i wrzucimy pieniążka , wylicytujemy jakiś gadżet, możemy pomóc przywrócić Sławkowi dawne życie!

Tak więc zapraszamy na fajny koncertowy event.

Szczegóły: 26 września, od 18:00 zapraszamy na piwko, licytacje, przedkoncertowe poruszenie, start imprezy – 20:00. A gdzie? Zabawa do kwardatu tylko w najbardziej geometrycznym klubie Krakowa – Klubie Kwadrat!

Zagrają:
https://www.facebook.com/MarekPiekarczyk?fref=ts

Alergen http://www.facebook.pl/alergen.music

Dirty 30 https://www.facebook.com/BandDirty30

To jeszcze nie wszystkie kapele; dogrywamy szczegóły. Wiemy, że będzie dobra energia, szczególnie jak zbierzesz ekipę i dołączysz. Wpadnij na koncert i pomóż Sławkowi się ruszać! Ogłaszamy WIELKIE PORUSZENIE!

• O wypadku i Poszkodowanym – 15 sierpnia, w upalny wolny dzień doszło do nieszczęśliwego wypadku. Sławek z kolegami przebywał nad Zalewem Czorsztyńskim. Koło 10 rano, stojąc po kolana w wodzie, wykonał nieszczęśliwy skok, uderzając głową w muliste dno. To nie był skok „na główkę” z łódki ani z żadnych skałek. Przyjaciel wyciągnął go na brzeg, udzielił pomocy i zawiadomił służby ratownicze. Sławka przetransportowano helikopterem do Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jest w pełni świadomy i dokładnie opisał wypadek.
Tego samego dnia przeszedł długą i skomplikowaną operację. Jego stan jest ciężki. Lekarze zdiagnozowali u niego zwichnięcie kręgosłupa C4/C5 (odcinek szyjny) wraz z urazem rdzenia. Aktualnie Sławek ma niedowład czterokończynowy. Wymaga całodobowej opieki medycznej i natychmiastowej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Tego chłopaka czeka długie leczenie, od którego zależy pełny powrót do zdrowia. Dlatego zwracamy się o pomoc finansową do wszystkich, którzy znają Sławka osobiście i tych, którzy mają chęć i możliwość w jakikolwiek sposób pomóc.
Sławek to młody, wysportowany mężczyzna. Jest tancerzem, cenionym i uwielbianym przez dzieci i dorosłych trenerem tańca. Zyskał sympatię widzów telewizji, prezentując swoje umiejętności w programach: „Jaka to melodia” i „Taniec z Gwiazdami”. Amatorsko gra w siatkówkę, jest zapalonym wędkarzem i grzybiarzem. Zawsze podchodził z dystansem do udziału w programach telewizyjnych. Jest skromny i nigdy nie lubił rozgłosu. Teraz jednak sytuacja wygląda inaczej – Sławek walczy o powrót do normalności.

Do zobaczenia w Klubie Kwardat!

Ściągnij presspack tego wydarzenia

Cennik klubu Kwadrat
Profil Klub Kwadrat na YouTube.com Profil Klub Kwadrat na FaceBook.com

KLUB OTWARTY:

pon - sob:
nd :
16:00 - 01:00*
16:00- 24:00*

*harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

  • Poniedziałek - Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł
  • DART

    Zagraj w darty czyli popularne "rzutki".
  • PIŁKARZYKI - Prawdziwe piłkarskie emocje.


Poniedziałek – Środa od 16:00- 21:00 Piwo Tyskie 3,50 zł


Tribute to Metallica show! – Scream INC

Data: 30.09.2017r.
Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

qhpkr-logo-podstawowe-ogolne 11949605_10207421469684747_2123109361_n somusic eska-cmyk-outline movemedia_logo logo-dvbox
projekt graficzny: visionproject.pl
coded by: maciejkopec.pl