Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Otwarty codziennie:
pon - sob: 16:00 - 01:00*
nd: 16:00- 24:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Killswitch Engage + The Raven Age, The Sixpounder i Thesis!
14 / 06 / 2018 — 18:00

Killswitch Engage + The Raven Age, The Sixpounder i Thesis!

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Killswitch Engage 14 czerwca 2018 – Klub Kwadrat, Kraków18.00 - Wejście19.00 - Thesis20:00 - The Sixpounder21:00 - The Raven Age22:10 - KILLSWITCH ENGAGE * Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.Bilety do nabycia na www.livenation.pl oraz w kasie klubu od godz. 15:00
Live Nation z dumą prezentuje:

KILLSWITCH ENGAGE

Pionierzy metalcoru na dwóch koncertach w Polsce!

14 czerwca 2018 – Kraków, Klub Kwadrat

 Zuwagi na duże zainteresowanie koncertami KsE, grupa odwiedzi nas wtym roku aż dwa razy: pierwszy koncert odbędzie się w Krakowie, aparę dni później grupa zagra prawdziwy metalcore w Warszawie. KillswitchEngage – zespół znany też jakoKillswitch albo KsE to pionierzy gatunku metalcore pochodzący zAmeryki. W ich brzmieniach nie brakuje także melodic death metalu imetalu alternatywnego. Killswitchpowstał w 1999 roku po rozpadzie zespołów Overcast i Aftershock.Obecnie w skład grupy wchodzą: wokalista Jesse Leach, gitarzyściJoel Stroetzel i Adam Dutkiewicz, basista Mike D'Antonio i perkusistaJustin Foley. Na swoim koncie mają wiele prestiżowych nagród inominacji m.in. nagrodę Grammy i Złote Płyty. Wydali 7 albumówstudyjnych i DVD z zarejestrowanym koncertem “(Set This) WorldAblaze”. Ich ostatni album “Incarnate” jest dostępny od 11marca 2016 roku. Zespół zdobył popularność po wydaniu płyty“The End of Heartache” w 2004 roku. Album znalazł się na 21miejscu na liście Billboard 200. Do grudnia 2007 roku sprzedał sięw nakładzie 500.000 egzemplarzy i pokrył się złotem. Tytułowyutwór "The End of Heartache" został nominowany do nagrodyGrammy w 2005 roku w kategorii “Best Metal Performance”. ZespółKillswitch Engage występował na wielu prestiżowych festiwalach,takich jak: Soundwave Festival, Wacken Open Air, ReadingFestival, Leeds Festival, Ozzfest, Download Festival, Rock on theRange, Rock Am Ring, Mayhem Festival, Monsters of Rock, Pointfest,Knotfest czy Heavy MTL. Zespół sprzedał ponadcztery miliony płyt w Stanach Zjednoczonych i został uznany zajednego z głównych przedstawicieli nurtu „The New Wave ofAmerican Heavy Metal”.Supportemkoncertów będzie londyńska formacja TheRaven Age. Grupa powstała w 2009 rokuz inicjatywy George'a Harrisa i Dana Wrighta. Pięć lat późniejukazała się ich EP-ka "The Raven Age" z czterema utworamiutrzymanymi w konwencji melodyjnego heavy metalu, która osiągnęłanawet szczyt zestawienia Hot New Releases. W marcu 2017 roku premieręmiał ich debiutancki album zatytułowany „Darkness Will Rise”.Nie jeden, nie dwa, ale aż trzy genialne supporty wystąpią 14 Czerwca w Krakowie. Będą to The Raven Age, The Sixpounder i Thesis!

Będzie się działo!Polscyfani będą mieli okazję posłuchać zespołów na dwóch koncertachw Polsce. Nie przegapcie największych hitów Killswitch Engage orazThe Raven Age na żywo!
informacje o biletach

Sprzedaż biletów na koncert od 19.02 od godz. 10:00 na Stodola.pl i LiveNation.pl