Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
22# Kabaret do Kwadratu: Nowe Rozdanie!
27 / 10 / 2020 — 19:00

22# Kabaret do Kwadratu: Nowe Rozdanie!

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Bilety w cenie:
I PULA 25 zł
II PULA 30 zł
III PULA 35 zł


22# Kabaret do Kwadratu: Nowe Rozdanie!
Już 27 października Przeglądarkowicze zmienią się w Kwadratowiczów!
Jedyna poważna sprawa tego wieczoru brzmi następująco:
Cykliczna impreza "Kabaretowa PrzeglądARKA" odbywająca się w Klubie Arka przy al. 29 Listopada 50 (z przyczyn niezależnych od organizatorów), po 21 edycjach przenosi się do Klubu Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 w Krakowie, pod nową nazwa "Kabaret do Kwadratu"! 22 Edycja a zarazem pierwsza w nowym miejscu odbędzie się pod hasłem "Nowe Rozdanie"!


Zmianie uległy tylko nazwa i miejsce imprezy. W programie niezmiennie kabaret z wyglądu i podejścia typowo męski, Stand-up + One Man Show oraz kabaret całkowicie, niepodważalnie i nieodwracalnie żeński! W repertuarze obowiązkowo piosenki i skecze wspólne. Specjalnie dla Was pełna różnorodność humorystyczna i komediowa. A dokładniej:


Kabaret Trzecia Strona Medalu
Kwartetowe trio w duecie! Inicjatorzy imprezy, która nieprzerwanie odbywa się od 2014 roku. Męskie spojrzenie na stronę damską! Obrońcy piosenki kabaretowej. Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.


Damian Kubik vel Antoni Gorgoń Grucha
Patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk.Twój kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić. W drugim życiu uprawia Stand-Up!


Kabaret A JAK
Kobiece oblicze kabaretu, a nawet cztery. Pasjonatki inteligentnego humoru oraz skeczy muzycznych. Połączenie czterech żywiołów, okraszone zasmażką kreatywności z dodatkiem nietuzinkowego poczucia humoru i muzyki na żywo!


Zapraszamy gorąco zarówno bywalców Kabaretowej PrzeglądARKI jak i przyszłych bywalców Kabaretu do Kwadratu! Jaki i ich znajomych i ich znajomych, znajomych i ich znajomych, znajomych, znajomych… Szykuje się kolejny wieczór pełen humoru i dobrej zabawy! Zapraszajcie znajomych do tego wydarzenia i przybywajcie tłumnie!


Miejsce: Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie bram 19:00
Start: 20:00

Informacje o biletach

brak informacji o biletach

27

października

19:00

25/30/35zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.