Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE!
24 / 03 / 2019 — 14:00

4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE!

otwarcie bram: 14:00 start koncertu: 17:00

4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE! Zachęceni sukcesami i niesamowitym wsparciem oraz miłością fanów zespół zaprasza na swoją drugą trasę koncertową pod tytułem „Crush Tour by Zozole”!


Zespół 4DREAMERS to niekwestionowani królowie polskiej sceny młodzieżowej. Zaledwie w rok od spektakularnego debiutu w programie The Voice Kids zawładnęli sercami nastolatek w całej Polsce. Ich debiutancka płyta osiągnęła imponujące wyniki sprzedaży, a pierwsza trasa koncertowa była kompletnie wyprzedana.
 
Trasa będzie promować nową płytę zespołu, która ukaże się w już połowie lutego! Oznacza to, że fani usłyszą na koncertach nie tylko największe przeboje zespołu, ale także nowe utwory z drugiej płyty 4DREAMERS.
 
Dzięki współpracy z firmą Mieszko i marką ZOZOLE na trasie nie zabraknie unikalnych niespodzianek dla fanów. Trasa zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie niż debiutancki tour.


Harmonogram dnia koncertowego:
14:00 – otwarcie wejść dla osób z biletami Super VIP - start Meet & Greet dla osób z biletami Super VIP
15:00 - start Meet & Greet dla osób z biletami VIP
16:00 – otwarcie wejść dla osób z biletami Early Entrance i FAN (wcześniejsze wejście)
16:30 – otwarcie wejść dla wszystkich dla wszystkich (bilety zwykłe, Multi Family)
17:00 - start koncertu 
18:20 – planowane zakończenie koncertu


Osoby powyżej 12 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie – do pobrania ze strony eBilet.pl. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa)
 

Informacje o biletach

Bilety na koncerty dostępne są na eBilet.pl, empikbilety.pl, w sklepach Media Markt i salonach sieci Empik w całej Polsce.

Link do biletów: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/4dreamers/