Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
ANTYTILA
13 / 04 / 2023 — 19:00

ANTYTILA

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Rockowy zespół Antytila / Антитіла, walczący z Rosją, wystąpi w Polsce!
Słynny ukraiński zespół „Antytila” da koncerty charytatywne, aby zebrać fundusze dla Sił Zbrojnych Ukrainy i pomocy humanitarnej.


13.04 KRAKÓW. 20:00. Klub Kwadrat
Śpiewali z Bono i The Edge z U2 w kijowskim metrze, wydali piosenkę z Edem Sheeranem i wykonali ją razem na żywo kilka miesięcy temu w Warszawie. Od samego początku wojny wymienili swoje instrumenty muzyczne na broń i wraz z milionami Ukraińców zaczęli bronić swoich ziem.
Teraz zaśpiewają w Polsce. Zagrają swój nowy album MLNL, który ukazał się drugiego dnia wojny.
„O naszym zespole słyszeliście z wywiadów radiowych i telewizyjnych, teraz czas poczuć i posłuchać naszej muzyki na żywo. Przez cały ten czas otrzymaliśmy ogromne wsparcie z całej Europy i jesteśmy szczerze przekonani, że ludzie czekają na nasz występ. Zapraszamy wszystkich na nasze koncerty. Najlepsze światło i dźwięk, ukraiński groove i ukraińska dusza w każdym utworze. To wszystko będzie na Was czekać na naszych koncertach. A co najważniejsze - prawdziwa wiara w Zwycięstwo! – mówi frontman zespołu Antytila Taras Topolya.

informacje o biletach

Nie przegap okazji, by usłyszeć na żywo Antytila. Bilety są już w sprzedaży na mticket.eu:  http://pl.mticket.eu/pl/krakow/antytila-krakow-394.html...

13

kwietnia

19:00

od 119zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.