Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Archgoat + Whoredom Rife, Theotoxin
12 / 12 / 2021 — 18:00

Archgoat + Whoredom Rife, Theotoxin

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Archgoat na jednym koncercie w Polsce


Grupa wystąpi 12 grudnia 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat!


Archgoat powracają do Polski! Późną jesienią bieżącego roku zespół ruszy w headlinerską trasę, podczas której będzie promomować album “The Luciferian Crown”, wydany w 2018 roku (Debemur Morti Productions).
Gościem specjalnym Archgoat będzie norweska horda Whoredom Rife. Ich ubiegłoroczny EP – “Ride The Final Tide” ukazał się 28 sierpnia nakładem Terratur Possessions.
Archgoat w towarzystwie Whoredom Rife wystapią w Polsce 12 grudnia 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat. W roli supportu zaprezentuje się grupa Theotoxin.


Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży na: sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


ARCHGOAT (Finlandia) death/black metal:


Lord Angelslayer (gitara basowa, śpiew) i Ritual Butcherer (gitary), którzy są braćmi bliźniakami z fińskiego Turku, odpowiadają za powstanie w 1989 roku formacji Archgoat. Zespół, mówiąc bardzo delikatnie, nie pała sympatią do religii, która ma swoje centrum w Watykanie.
Istnienie Archgoat dzieli się na dwa okresy. Pierwszy zakończył się w 1993 roku, gdy zespół miał na koncie dwie demówki i EP-kę, a drugi rozpoczął się oficjalnie w roku 2004. Od tego momentu Arcykozioł nagrała parę dużych płyt, sporo EP-ek i splitów, a przede wszystkim wielokrotnie zaprezentowała swoją muzykę, będącą wściekłym połączeniem death i black metalu, poza granicami Krainy Tysiąca Jezior. Również w Polsce. Braci od 2017 roku wspiera na bębnach Goat Aggressor, który naprawdę nazywa się Tuukka Franck. Jego grę słychać już na wydanym w 2018 roku albumie "The Luciferian Crown".


https://www.facebook.com/archgoat.official


https://www.youtube.com/watch?v=BQZ-MVnxt8o


WHOREDOM RIFE (Norwegia) black metal:
Whoredom Rife to powstały w 2014 roku w norweskim Trondheim duet, który tworzą były pałker Keep Of Kalessin Vegar Larsen, w duecie posługujący się ksywką V. Einride, oraz wokalista K.R, czyli naprawdę Kjell Rambeck. Wspólnie panowie tworzą przekonujący black metal, serwując go zarówno z norweskimi, jak i z angielskimi tekstami.
Dwa lata po powstaniu kapela zadebiutowała imienną, czteroutworową EP-ką. Słychać na niej wyraźne wpływy rodaków z Mayhem, którzy w Trondheim znaleźli miejsce, które ozdobiło okładkę kultowego "De Mysteriis Dom Sathanas". Whoredom Rife nie zwalniał tempa i w kolejnych dwóch latach wydał duże płyty. Zebrały one sporo pochwał. Głównie za wyrafinowanie i przemyślane kompozycje, utrzymane w mrocznym, chłodnym klimacie. Pandemiczny 2020 rok przyniósł split Whoredom Rife z Taake oraz samodzielną, dwuutworową EP-kę "Ride The Final Tide".


https://www.facebook.com/Dommedagsryttere/


https://www.youtube.com/watch?v=qtxm5SGlPbw


THEOTOXIN (Austria) black metal:


Gramy wyłącznie czysty black metal – twierdzą z przekonaniem muzycy austriackiej formacji Theotoxin, opisując jeden ze swoich profili w sieci. I trzeba przyznać, że kapela, która powstała w Wiedniu, w 2016 roku, nie kłamie. 
Kwintet w ciągu czterech lat wypuścił na świat trzy znakomite, wypełnione piekielnymi dźwiękami duże płyty. Specjalnością Theotoxin są blackowe petardy, w ekstremalnym tempie, na tematy okołoreligijne i okołopiekielne. Jednak nie tylko to potrafią, na co dowód dali, choćby na trzecim albumie "Fragment : Erhabenheit" w postaci monumentalnego ośmiominutowego utworu "Prayer". W ich black metalu słychać echa norweskich mistrzów z 1349, Gorgoroth, rodaków z Belphegor, a także Thorns, czy Ved Buens Ende, jeśli chodzi o atonalne gitarowe riffy. Theotoxin tworzą ewidentnie przykładający dużą wagę do wizualnej strony funkcjonowania kapeli (zdjęcia, okładki, klipy) panowie: Joachim Tischler (gitara basowa), Flo Musil (perkusja), Fabian Rauter (gitary), Martin Frick (gitary) oraz kapitalny wokalista Ragnar. Koniecznie trzeba mieć na nich oko. 


https://www.facebook.com/TheotoxinOfficial/


https://www.youtube.com/watch?v=Zk8y4_Ybvms


Zagrają:


ARCHGOAT (Finlandia) death/black metal
+
Whoredom Rife (Norwegia) black metal
Theotoxin (Austria) black metal


Kiedy: 12 grudnia (niedziela) 2021


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert są już dostępne na:


https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza


Knock Out Productions


http://www.knockoutprod.net


https://www.facebook.com/productions.knock.out


https://www.instagram.com/knockoutprod

informacje o biletach

Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert są już dostępne na:

https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)