Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Artur Rojek - Bez Końca
11 / 06 / 2022 — 18:00

Artur Rojek - Bez Końca

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Jesienią 2021 roku Artur Rojek razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy Bez Końca, promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo „Kundel”. Wydarzene cieszyło się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność, której udało się dostać do wypełnionych po brzegi kameralnych sal koncertowych, nie mogła usiedzieć na miejscach.
Dlatego, z założeniem bycia jeszcze bliżej swoich fanów, artysta rusza w drugą część trasy – tym razem w odsłonie klubowej.


Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice.


W repertuarze pojawią się również premierowe utwory - część nowego projektu artysty, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. W międzyczasie zapraszamy do posłuchania utworu sanah z gościnnym udziałem Artura Rojka „Tęsknię sobie”, który pojawił się w sieci pod koniec marca: https://youtu.be/5mCu2uMYFLg


Trasa Bez końca 2022:


21 maja – Bielsko-Biała, RUDEBOY CLUB Bielsko-Biała
22 maja – Rzeszów, Klub Pod Palmą
29 maja – Poznań, TAMA
5 czerwca – Warszawa, Klub Stodoła
9 czerwca – Gdańsk, Klub B90
11 czerwca – Kraków, Klub Kwadrat
12 czerwca – Katowice, Królestwo Katowice

Informacje o biletach

11

czerwca

18:00

od 89zł

Informacje o biletach