Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Bars & Melody - Sadboi Tour
23 / 03 / 2021 — 19:00

Bars & Melody - Sadboi Tour

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Drodzy Państwo,
W związku z sytuacją zagrożenia zdrowia, stosując się do decyzji rządu, koncerty zespołu Bars and Melody planowane w kwietniu zostają przeniesione na poniższe daty:


23 marca 2021 - Kraków - Klub Kwadrat


Wszystkie bilety zachowują ważność, dlatego nie ma potrzeby dokonywania zwrotów lub wymiany biletów. Tym samym dalsza sprzedaż trwa a miejsc na każdy koncert ubywa.


Widzimy się w marcu, dbajcie o siebie do tego czasu :)


Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na 5 koncertów.
Trasa promować będzie nowy album studyjny.


Koncerty odbędą się w Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdyni oraz Warszawie.


Bars and Melody 2021 Sadboi tour - Poland  1. Rodzaje biletów:


General Ticket - 99zł  • Bilet upoważnia do wstępu na koncert


Regular VIP - 399zł  • Ograniczona ilość biletów!

  • Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem - Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telfonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.


Platinum VIP - 599zł  • tylko 15 sztuk!

  • Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.


BLACK TICKET  • Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić! Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.  1. Sprzedaż biletów


Bilety będą sprzedawane tylko za pośrednictwem serwisu eBilet:


Informacje o biletach