Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Bladee
15 / 10 / 2020 — 19:00

Bladee

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 21:00

„Świat jest wyspą śmieci. Masz moc tworzenia własnej rzeczywistości”.


Bladee po raz pierwszy zyskał rozgłos w 2013 roku. Dzięki swojemu emocjonalnie naładowanemu rapowi - dorastając w Sztokholmie, a więc całkowicie oderwany od jakiejkolwiek tradycji rapowej - pozostało mu wynalezienie nowej. Łącząc różnorodne wpływy internetowe z jego własną żywą wyobraźnią, stworzył nową falę niesamowitego i niezwykle wpływowego, wysoce niesklasyfikowanego rodzaju muzyki - razem z zespołem Drain Gang (Thaiboy Digital, Ecco2k i producent Whitearmor).


Od tego czasu Bladee wydał trzy mixtape'y, pięć EP, cztery projekty we współpracy z innymi artystami i dwa albumy studyjne, z których każdy dodaje nowy rozdział do jego - wciąż rosnących mitów. Dźwięk rozciąga się od mrocznego lo-fi jego pierwszego mixtape'u „Gluee” z 2014 roku, do odmrożonego futuryzmu jego debiutanckiego albumu „Eversince” w 2016 roku oraz melodyjnej słodyczy PC Music i Young Chopka jego najnowszego solowego projektu „Icedancer”.


Jego budowanie świata - połączenie zarówno aspiracji, jak i prawdziwego życia - jest częścią tego, co sprawia, że ​​muzyka Bladee jest wyjątkowa, wydobywając szerokie spektrum emocji między wolno palącymi się, podatnymi balladami i wysoko naładowanymi popowymi hybrydami - zwykle sterowanymi przez progresywne instrumenty od jego początku przez producentów Whitearmor, Yung Sherman, Gud i Ripsquad.


Oprócz swojego dorobku muzycznego Bladee tworzy multimedialną sztukę wizualną (ostatnio wystawianą w The Residence Gallery w Londynie), która często pojawia się jako okładka dla wydawnictw muzycznych jego i innych artystów, a także pełni funkcję dyrektora kreatywnego linii odzieżowej Yung Lean Sadboys Gear i nawiązuje różne formy współpracy z markami CONVERSE i New Era.


Bladee jest notorycznie enigmatyczny - jego teksty są abstrakcyjne, wizualizacje tajemnicze, a jednak być może najlepiej opisany jako artysta, który odnajduje szczęście, po prostu emitując pewną osobliwą energię - zawsze przywiązaną do pomysłu stworzenia czegoś naprawdę pięknego, podążania za jego wewnętrznym światłem i ciągłego ewoluowania.


Data: 15.10.2020


Doors: 19:00


Start: 21:00


Miejsce: Klub Kwadrat


Start sprzedaży biletów: 10 kwietnia 2020, godz. 10:00


Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Going., EventimPolska oraz w empik i MediaMarkt Polska.


Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Informacje o biletach

Start sprzedaży biletów: 10 kwietnia 2020, godz. 10:00

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Going., EventimPolska oraz w empik i MediaMarkt Polska.