Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
BOHREN & DER CLUB OF GORE
27 / 03 / 2024 — 19:00

BOHREN & DER CLUB OF GORE

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Jedna z najbardziej niezwykłych grup muzycznych, Bohren & der Club of Gore, zaprasza polską publiczność na dwie wyjątkowe noce pełne hipnotyzującego brzmienia dark jazzu! Koncerty odbędą się 26 marca 2024 w klubie Drizzly Grizzly w Gdańsku oraz 27 marca 2024 w klubie Kwadrat w Krakowie.
Bohren & der Club of Gore to niemiecki zespół muzyczny, którego muzykę określa się jako dark jazz, doom jazz i ambient jazz noir. Zespół powstał w 1992 roku w Mülheim an der Ruhr i zyskał uznanie dzięki niezwykłemu połączeniu melancholijnego jazzu i mrocznego ambientu. Muzyka zespołu to podróż przez emocje i refleksje, prowadzona przez dźwięki i kompozycje o niezwykłym charakterze.


Początkowo wywodzący się z hardcore punkowych i metalowych zespołów, członkowie Bohren & der Club of Gore szybko odkryli nowy kierunek muzyczny, który charakteryzuje się niezwykłą leniwą letargią. Ich brzmienie wykorzystuje minimalistyczne podejście do tworzenia dźwięków, tworząc atmosferę tajemniczości i głębokiej refleksji. Ich muzyka czerpie inspirację ze ścieżek dźwiękowych filmów noir, a także mrocznych krajobrazów dźwiękowych Lustmord czy twórczości Angelo Badalamentiego.
Zespół wydał wiele cenionych albumów, takich jak "Sunset Mission", "Black Earth", "Dolores" czy "Piano Nights". Ich muzyka ewoluowała, wciąż utrzymując charakterystyczne cechy. Na przestrzeni lat do brzmienia zespołu dołączyły instrumenty takie jak saksofon i instrumenty klawiszowe, co dodatkowo wzbogaciło ich dźwięk.
Bohren & der Club of Gore z radością ogłasza dwie niezapomniane noce w Polsce. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć na żywo ich hipnotyzującego brzmienia, które przenosi słuchaczy w świat emocji i nastrojów.
BOHREN & DER CLUB OF GORE


26.03.2024


Drizzly Grizzly, Gdańsk


27.03.2024


Kwadrat, Kraków


Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska


Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.


Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica


Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/


W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
➡BOHREN & DER CLUB OF GORE (Niemcy) - doom, dark jazz


https://www.facebook.com/bohrenofficial


https://www.instagram.com/bohrenundderclubofgore


”Sag mir, wie lange”: https://www.youtube.com/watch?v=5jVZtybcyjw


”Deine Kusine”: https://www.youtube.com/watch?v=cfVxFj8aBPI


”Prowler”: https://www.youtube.com/watch?v=1vxl0Yd7TOY

Informacje o biletach

BILETY: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/bohren-der-club-of-gore?partner=klubkwadrat&city=Kraków

https://goingapp.pl/wydarzenie/bohren-der-club-of-gore-krakow/marzec-2024


BILETY KOLEKCJONERSKIE: https://bit.ly/BOHREN_KRK_KOLEKCJONERSKI


Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

27

marca

19:00

od 99zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.