Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
BONUS RPK
07 / 06 / 2024 — 19:00

BONUS RPK

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Zapraszamy serdecznie do klubu Klub Kwadrat na niezapomniany wieczór pełen niepowtarzalnej muzyki i niesamowitej atmosfery! Koncert, na który fani czekali z niecierpliwością przez pięć długich lat.
Bonus RPK, wybitny przedstawiciel polskiej sceny hip-hopowej, zawita do naszego klubu, by zagrać wyjątkowy koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci!


Znany z charakterystycznego stylu, mocnych tekstów i autentycznej prezencji scenicznej, Bonus RPK przygotuje dla Was prawdziwą muzyczną ucztę!


W trakcie tego niepowtarzalnego wieczoru będziecie mieli okazję zanurzyć się w świat rapu i hip-hopu, odkrywając głębsze warstwy emocji i historii opowiedzianych przez Bonusa RPK. Jego teksty często poruszają ważne społeczne i polityczne tematy, dając głos tym, którzy zazwyczaj nie mają szansy się wypowiedzieć.


To wydarzenie to nie tylko koncert, to spotkanie z kulturą, muzyką i autentycznym przekazem. To okazja do zjednoczenia się z innymi pasjonatami rapu i hip-hopu oraz doświadczenia niezapomnianej energii na żywo!


Przygotujcie się na ekscytujący wieczór pełen intensywnych rytmów, niesamowitego flow i niezapomnianych wrażeń! Bonus RPK i jego muzyka są gotowi porwać Wasze serca i umysły! Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu, który obiecuje być prawdziwym show! Zapraszamy Was serdecznie na wieczór z Bonus RPK!

informacje o biletach