Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
bryska - Hanami Tour
13 / 11 / 2024 — 19:00

bryska - Hanami Tour

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

bryska wraca z nowymi terminami koncertów!


bryska zapowiada nowe terminy jesiennych koncertów! Podobnie jak najnowsza płyta „biorę wdech (hikikomori)” inspirowana nieco Japonią, tak i Hanami (re)Tour nawiązywać będzie do wschodnich klimatów – oczywiście w rytm hitów bryskiej, starych i pochodzących z nowego albumu. Trasa koncertowa rozpocznie się 7 listopada w Gdańsku z finałem w Szczecinie 23 listopada.


„Hanami to święto kwitnącej wiśni, o którym śpiewam na nowej płycie. Tak jak moja trasa, przypada na przełom marca i kwietnia, kiedy ulice japońskich miast ozdabiają gałęzie pięknych, różowych kwiatów. Czy te kwiaty pojawią się na moich klubowych koncertach? Czy usłyszycie jak śpiewam po japońsku? Tego na razie nie mogę zdradzić, ale gwarantuję że Hanami Tour będziecie fantastycznym przeżyciem dla uszu i oczu!” - zachęca bryska.


„Odbicie”, „Mam kogoś lepszego”, „Samba” ale i „matrix”, „California Boy”, „Miss Americana” czy „echo” – to tylko kilka z taneczno-elektronicznych przebojów, jakie na żywo usłyszymy w nietypowej brysko-japońskiej scenografii. Zapowiada się niesamowite widowisko dla młodszych i starszych fanów wokalistki.


Na Hanami Tour zapraszają patroni medialni RMF Maxx, Wirtualna Polska i 4FUN.TV. Organizatorem koncertów jest DM Agency.

Informacje o biletach