Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
CITY MORGUE
24 / 08 / 2021 — 19:00

CITY MORGUE

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

"AS GOOD AS DEAD TOUR UNFORTUNATELY POSTPONED, THANK YOU TO EVERYONE WHO CAME OUT SO FAR AND APOLOGIES TO FANS WHO ALREADY PURCHASED TICKETS. NEW DATES BEING ANNOUNCED SOON, ALL TICKETS WILL STILL BE HONORED.


Długo trwał transfer kontraktów i formalności, nie mieliśmy też ostatecznej decyzji, dziś już wiadomo, że Zillakami X Sosmula wpadną do PL w przyszłym roku 23 i 24 sierpnia 2021


Bilety zachowują ważność.
Trzymajcie się, bądźcie bezpieczni i widzimy się soon!
WARDOGS UNLEASHED!


CITY MORGUE na dwóch koncertach w Polsce!


26 sierpnia w Krakowie w klubie Kwadrat i dzień później, 27 sierpnia w Warszawie, w klubie Proxima zagra nowojorsko-kalifornijska formacja, która przekraczając gatunkowe oraz stylistyczne granice, ma na celu tylko jedno - skłonić Was do strasznie dobrej zabawy!


Bilety do nabycia on-line


https://goingapp.pl/evt/2212158/city-morgue-warszawa-proxima oraz http://www.big-idea.eu/citymorgue


ZillaKami i SosMula pochodzą z Nowego Jorku, uzupełnia ich Thraxx, producent rezydujący w Kalifornii i razem tworzą formację City Morgue! Odwołując się do stylistyki Slipknota, inspirując horrorcorem, punk-rockiem i trapem, tworzą niesamowitą mieszankę, w której równie blisko do hip-hopu, jak i spędu gotów.


W twórczości City Morgue jest wszystko, co tożsame z wybuchem popularności trapu z Soundclouda, jak i sławy rap-metalu, tego najlepszej marki. Niedawno City Morgue wydali swój nowy longplay “Vol. 2: As Good As Dead”, wyprodukowany przez Mike'a Dean’a, amerykańskiego producenta muzycznego, inżyniera dźwięku i multiinstrumentalisty, znanego ze współpracy z takimi artystami jak Kanye West, 2Pac, Scarface, Travis Scott, 2 Chain, Jay-Z czy Desiigner. Album jest pełen przesterowanych dźwięków gitar i chrapliwych wrzasków. Jak ulał pasują one do bardzo wyrazistego, krzykliwego image’u artystów.


Czego możecie się spodziewać po koncertach City Morgue? Hałasu jak u Onyx, nieszablonowej żonglerki stylami jak u Tylera, the Creatora, energii, jaką znacie z nagrań Korna i Behemotha. Na deser trochę DMX-a, a jeśli fascynują Was kreacje Eminema, City Morgue też dostarczą coś wyjątkowego.


Zeszłego lata City Morgue otworzyło większość dat podczas tras koncertowych $uicideBoy$, Denzel’a Curry, Turnstile czy Trash Talk. Teraz w Polsce zaprezentują dwa koncerty, na których raperzy nie będą brali jeńców. Bądźcie z nami, jeśli tylko jesteście odważni i macie ochotę na wydarzenia, które mogą zmienić wasze życie!


“NECK BRACE” - https://youtu.be/nHrKxIQsqPE


“THE BALLOONS” - https://youtu.be/rwTXxW_MuAc


“DAWG” - https://youtu.be/cuPiMeKY2dM


Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.


Get CLOUT with US!
www.clout.pl

Informacje o biletach

Bilety 89 pln

 Bilety do nabycia on-line
 
 https://goingapp.pl/evt/2212158/city-morgue-warszawa-proxima oraz http://www.big-idea.eu/citymorgue

24

sierpnia

19:00

od 89zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.