Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Claudio Simonetti’s Goblin
14 / 04 / 2019 — 18:00

Claudio Simonetti’s Goblin

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Knock Out Productions prezentuje koncert Claudio Simonetti’s Goblin w Krakowie!


Włoska grupa wykonująca rock progresywny wystąpi 14 kwietnia w krakowskim klubie Kwadrat. Zespół, którym obecnie dowodzi jeden z współzałożycieli Claudio Simonetti, zaprezentuje na żywo między innymi materiał znany z kultowych soundtracków do filmów „Suspiria” oraz „Profondo Rosso” („Deep Red”).


Przedsprzedaż biletów na koncert startuje już 25 stycznia o godzinie 11:00. Bilety kolekcjonerskie będzie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.


CLAUDIO SIMONETTI’S GOBLIN (Włochy) rock, rock progresywny, fusion:


Każdy szanujący się fan horrorów z pewnością obejrzał takie klasyki jak "Suspiria" i "Profondo Rosso", "Phenomena" (w obsadzie fantastyczni aktorzy, chociażby młodziutka wtedy, przyszła laureatka Oscara Jennifer Connelly, czy znany z "Halloween" i "Matni" Romana Polanskiego, Donald Pleasence) Dario Argento, czy "Świt żywych trupów" niezapomnianego George'a A. Romero. Oprawa muzyczna wymienionych filmowych dzieł została stworzona przez włoską formację Goblin, której początki datują się na rok 1972. W różnych inkarnacjach zespół trwa do dziś, a najsłynniejszą jego inkarnacją jest ta, której przewodzi jeden ze współzałożycieli, klawiszowiec i kompozytor Claudio Simonetti.


Obdarzony wielką charyzmą i wspaniałym poczuciem humoru Simonetti koncertuje od lat po całym świecie, prezentując wybór najwspanialszych kompozycji z bogatego dorobku Goblin. Utwory w większości zaaranżowane są na ostro i rockowo, a Claudio na scenie towarzyszy zespół w składzie: Bruno Previtali (gitary), fantastyczna i obdarzona nietuzinkową urodą basistka Cecilia Nappo oraz Titta Tani (perkusja). Koncert Goblin to nie tylko podróż przez filmowe soundtracki, lecz również smakowita mieszanka progresywnego rocka, rocka i fusion, zagrane z wielką maestrią i potężną dawką energii. Nieodłączną częścią każdego występu jest pełna poczucia humoru konferansjerka Claudio Simonettiego. Zespół we wspaniałym stylu zdobywał publiczność, chociażby podczas Brutal Assault i Netherland Deathfest. Do Polski powraca po wielu latach nieobecności. I niedługo po premierze remake'u "Suspirii".


Sprawdź, jeśli lubisz: Pink Floyd, ELP, King Crimson, Fabio Frizzi...


https://www.facebook.com/Goblin-Claudio-Simonettis-608532229212354/
https://www.youtube.com/watch?v=LegptRrPR_s


Zagrają:
CLAUDIO SIMONETTI’S GOBLIN (Włochy) rock, rock progresywny, fusion


Kiedy: 14 kwietnia (niedziela) 2019


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert dostępne od 25 stycznia na:


https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Informacje o biletach

Przedsprzedaż biletów na koncert startuje już 25 stycznia o godzinie 11:00.


Bilety kolekcjonerskie będzie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.,

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu