Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
COMBICHRIST/MEGAHERZ
27 / 09 / 2023 — 19:00

COMBICHRIST/MEGAHERZ

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 19:30

1
Poza dwoma koncertami w maju ze specjalnym, electro-oldschoolowym setem, Combichrist wystąpią 27 września w krakowskim Klubie Kwadrat. ze swoim regularnym show. Co więcej, w stolicy Małopolski zobaczymy i usłyszymy również niemiecką grupę Megaherz! Bilety na koncert już w sprzedaży.
Combichrist to zespół założony w 2003 roku przez wokalistę Andy’ego LaPleguę, w którym łączy swoją hardcorową przeszłość z elektroniką. Wynikiem tego jest niesamowicie energetyczna, uzależniająca mieszanka, która zyskuje dodatkową moc podczas występów zespołu na żywo. Na przestrzeni dwóch dekad działalności projekt nagrał 9 albumów oraz zagrał setki koncertów (w tym m.in. europejską i amerykańską trasę z Rammstein), czym zapracował sobie na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie aggrotech/EBM.


Megaherz natomiast obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności. Zespół powstały w niemieckim Eichenau na swoim koncie ma 9 albumów, a ostatni z nich, "Komet", ukazał się w 2018 roku nakładem Napalm Records. Reprezentanci Neue Deutsche Härte łączą masywne, typowe dla tego nurtu riffy z synthowymi melodiami.


Drzwi: 19:00
Suport: 19:30
Combichrist: 20:15
Megaherz: 21:45-23:00

Informacje o biletach

BILETY:  https://bit.ly/COMBICHRIST_MEGAHERZ_KRK

https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/combichristmegaherz

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.