Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Duncan Laurence
18 / 10 / 2022 — 19:00

Duncan Laurence

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Duncan Laurence
prezentują Meloradio, Co W Krakowie, All About Music, Kulturatka


Będąc dzieckiem dorastającym w holenderskiej miejscowości Hellevoetsluis Duncan Laurence znalazł ukojenie w uzdrawiającej mocy muzyki.


Swym debiutanckim albumem „Small Town Boy” wprawił swoje młodsze „ja” w dumę, pisząc w ten sposób kolejny rozdział w historii, która pomimo bólu, rozpaczy i samotności doprowadziła go do realizacji spójnej wizji pełnej miłości, nadziei i wytrwałości.
Piosenki Laurence’a podróżował po świecie na długo przed wydaniem „Small Town Boy”. „Arcade” osiągnęło wynik ponad 250 milionów odtworzeń na całym świecie, a „Love Don’t Hate It” przekroczyło 25 milionów.


Fakt, że „Small Town Boy” jest ukłonem w stronę tego małego dzieciaka, który zdecydował się spojrzeć w jaśniejszą przyszłość może wydawać się osobliwy w świetle rosnącego sukcesu Laurence’a, ale nie chodzi tylko o spojrzenie wstecz. Mówiąc o albumie, artysta zauważa, że ostatnie doświadczenie izolacji i majestatyczność dzikiej szkockiej przyrody wywarło na niego ogromny wpływ, łącząc go z dzieciństwem często spędzanym na łonie natury i wyczarowując mistyczną stronę w jego twórczości. Chociaż w głębi duszy Laurence kąpie się w jasnych światłach wielkich miast, w sercu, wciąż jest tym chłopcem z marzeniami.


https://www.youtube.com/watch?v=2-AmAO_lXGo


www.duncanlaurence.nl | Instagram | Facebook


Organizatorem koncertów jest FKP Scorpio Poland Sp. z o.o | Instagram| Facebook

informacje o biletach

Informacje o biletach:

od 99zl

Bilety w sprzedaży:  FKP Scorpio Ticketshop

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/duncan-laurence/?city=Krak%C3%B3w

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z REGULAMINEM WYDARZENIA. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie wypełnioną DEKLARACJĘ O STANIE ZDROWIA oraz OŚWIADCZENIE PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO (dotyczy uczestnictwa w imprezie osoby niepełnoletniej).