Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Eskimo Callboy + ONE MORNING LEFT
24 / 01 / 2022 — 18:00

Eskimo Callboy + ONE MORNING LEFT

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Eskimo Callboy w Polsce: Nowy termin i lokalizacja koncertu


Występ grupy przeniesiony do Krakowa na styczeń 2022 roku!


Polski przystanek „Hypa Hypa Tour” Eskimo Callboy przesunięty ze względów
bezpieczeństwa! Zespół wystąpi 24 stycznia 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat.


Niemiecka grupa miała planowo zaprezentować się 11 stycznia 2021 roku we wrocławskim klubie Pralnia.


UWAGA:


Wszystkie bilety zakupione na koncert we Wrocławiu będą honorowane w
Krakowie! W związku z powyższymi zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu. Bilety na koncert pozostają dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


WYMIANA:


Bilety na przełożony koncert Eskimo Callboy można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu. W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.
Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow


ZWROTY:


Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerzezamówienia. Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


ESKIMO CALLBOY (Niemcy) metalcore:


Ponure industrialne krajobrazy Zagłębia Ruhry były codziennym tłem dla muzykówpochodzącego z miasteczka Castrop Rauxel zespołu Eskimo Callboy, którzy w 2010 roku postanowili rozpocząć realizację swoich muzycznych marzeń.
Do głębokich, gitarowych riffów, Eskimo Callboy dodali nieco szybującej klawiszowo-klubowej transowości (kłania się The Prodigy), która okazała się świetnie współżyć z kontrastującymi, czystymi i chropowatymi wokalami. Wrzućmy do równania pracowitość wyrażaną w singlach, płytach i koncertach, przykładanie dużej wagi do wizualnego aspektu kapeli, a stanie się jasne, dlaczego spośród wielu zespołów, właśnie im udało się odnieść sukces.
Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu "Bury Me In Vegas". Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego "Metal Hammera" dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Eskimo Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a przy tym są do bólu szczerzy w swojej muzycznej pasji. Porywający beat, mocne uderzenie i piękne melodie, oto wizytówka niemieckiego sekstetu.


https://eskimocallboy.com/


https://www.facebook.com/eskimocallboy/


https://www.youtube.com/watch?v=qrWPKu37H1E


ONE MORNING LEFT (Finlandia) metalcore:


Gdyby ktoś ich posłuchał, nie czytając uprzednio nic na temat One Morning Left, miałby prawo pomyśleć, że to kapela ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wykonawców grających melodyjny metalcore jest mnóstwo. Grupa jednak z Ameryką nie ma nic wspólnego. Narodziła się w malowniczym fińskim miasteczku Vaasa.
One Morning Left narodził się w 2008 roku i niedługo potem związał się z operatywną fińską wytwórnią Spinefarm. Grupa szybko została zauważona. Trudno się dziwić, bo z piosenek Finów bije fajna zaraźliwa energia/dobra zabawa i mamy z nią do czynienia już od wydanego w 2011 roku debiutu. Wystarczy rzut oka na fotki promocyjne OML, aby załapać, że oni na pewno nie zamierzają wędrować po mrocznych zakamarkach duszy.


https://www.onemorningleft.com/


https://www.facebook.com/Onemorningleft


https://www.youtube.com/watch?v=H6Thkb_bPv0


Wystąpią:
ESKIMO CALLBOY (Niemcy) metalcore
+
One Morning Left (Finlandia) metalcore


Kiedy: 24 stycznia (poniedziałek) 2022


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 90zł – przedsprzedaż, 110zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert dostępne na:


https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie)


https://ebilet.pl


Zaprasza:


Knock Out Productions


http://www.knockoutprod.net


https://www.facebook.com/productions.knock.out


https://www.instagram.com/knockoutprod

Informacje o biletach

Bilety: 90zł – przedsprzedaż, 110zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:

https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie)

https://ebilet.pl