Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Finntroll + Skálmöld
18 / 11 / 2022 — 18:00

Finntroll + Skálmöld

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Finowie dołączają do składu europejskiej trasy zespołów!
Brymir przyjedzie do Polski z nowym albumem – „Voices In The Sky”, który ukaże się już 26 sierpnia od wytwórni Napalm Records. Grupa wystąpi u boku Finntroll i Skálmöld kolejno: 17 listopada w warszawskiej Proximie oraz 18 listopada w klubie Kwadrat w Krakowie.


Przedsprzedaż biletów na koncerty trwa na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)


FINNTROLL (Finlandia) folk metal
Po długich siedmiu latach przerwy Finntroll wydają nowy album, by przypomnieć wszystkim, kto rządzi w folkmetalowym świecie – a przynajmniej w jego mrocznych rewirach. Pierwsze opublikowane już utwory z "Vredesvävd" dowodzą, że Finowie nie kłamią zapowiadając materiał "bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy". To siódmy album grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling. Ale dopiero na koncertach pokazują na co naprawdę ich stać, o tym wie każdy, kto dał się tym trollom zaprosić pod scenę.


SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal
Gdyby wikingowie władali gitarami równie biegle jak mieczami, mogliby podbić świat nie robiąc nikomu krzywdy i samemu nie narażając się na kontuzje. Wspominamy o tym nie bez powodu, bo nazwę tej islandzkiej grupy tłumaczyć należy jako Epoka Mieczy, ale ich bronią są właśnie riffy gitar. Oraz podniosłe, hymniczne refreny, przy których ruszałoby się do boju choćby zaraz... Mają za sobą dekadę kariery i aż pięć udanych płyt, w których zgrabnie kłaniają się nie tylko groźnym przodkom, ale i klasyce heavy oraz thrash metalu.


BRYMIR (Finlandia) melodic death metal:
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak brzmi Brymir, rzućcie okiem na okładkę "Wings of Fire" -oślepiająco jasne barwy, ogień, zmutowany anioł-rakieta... Jest tu wszystko. Podobnie w ichnumerach. Fiński skład bez większego wahania bierze na warsztat symfoniczny metal,melodeath i tyle pomysłów z innych bajek, ile się da. To są przeboje wypełnione po brzegi świetnymi melodiami - na koncercie zalecamy machanie pięściami i wyrykiwanie melodii z refrenów.


Zagrają:
FINNTROLL (Finlandia) folk metal


Skálmöld (Islandia) folk metal


Brymir (Finlandia) melodic death metal

Informacje o biletach

Kiedy: 18 listopada (piątek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na: | Bilety dostępne pod adresem:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl