Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Fintroll + Skalmold + Atavistia
10 / 12 / 2021 — 18:00

Fintroll + Skalmold + Atavistia

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Finntroll w Polsce: Nowe terminy koncertów


Koncerty fińskiej grupy zostały przesunięte na grudzień 2021 roku!


Cała europejska trasa zespołu, w towarzystwie Skálmöld oraz Atavistia, została przeniesiona ze względów bezpieczeństwa. Finntroll i ich goście zaprezentują się polskiej publiczności: 9 grudnia w warszawskim klubie Proxima oraz dzień później – 10 grudnia w krakowskim Kwadracie.


UWAGA: Wszystkie zakupione bilety na koncerty będą ważne w ich nowych terminach! W związku ze zmianą, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu.


WYMIANA:


Bilety na przełożone koncerty Finntroll można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.


Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow


ZWROTY:


Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.


Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


Bilety na koncerty są nadal dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


FINTROLL (Finlandia) folk metal
Po długich siedmiu latach przerwy Finntroll wydają nowy album, by przypomnieć wszystkim, kto rządzi w folkmetalowym świecie – a przynajmniej w jego mrocznych rewirach. Pierwsze opublikowane już utwory z "Vredesvävd" dowodzą, że Finowie nie kłamią zapowiadając materiał "bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy". To siódmy album grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling. Ale dopiero na koncertach pokazują na co naprawdę ich stać, o tym wie każdy, kto dał się tym trollom zaprosić pod scenę.


https://www.trollhorde.com/
https://www.facebook.com/officialfinntroll/
https://www.youtube.com/watch?v=eLSA4OT0f7k


SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal
Gdyby wikingowie władali gitarami równie biegle jak mieczami, mogliby podbić świat nie robiąc nikomu krzywdy i samemu nie narażając się na kontuzje. Wspominamy o tym nie bez powodu, bo nazwę tej islandzkiej grupy tłumaczyć należy jako Epoka Mieczy, ale ich bronią są właśnie riffy gitar oraz podniosłe, hymniczne refreny, przy których ruszałoby się do boju choćby zaraz...Mają za sobą dekadę kariery i aż pięć udanych płyt, w których zgrabnie kłaniają się nie tylko groźnym przodkom, ale i klasyce heavy oraz thrash metalu.
https://skalmold.is/
https://www.facebook.com/skalmold/
https://www.youtube.com/watch?v=NspqUmnMzRA


ATAVISTIA (Kanada) symfoniczny death metal
Nordycki metal z Kanady? Czemu nie, miewają tam mrozy równie srogie jak w Skandynawii, a surowego, naturalnego piękna więcej niż potrzeba, by zainspirować całe pokolenie artystów. Zdaje się, że najnowszy album kwartetu Atavistia z tego się narodził, bo choć wydany u progu lata, nosi tytuł "The Winter Way" i zimową opowieść snuje w rytm epickiego, melodyjnego black/death metalu.
http://www.atavistia.com/
https://www.facebook.com/OfficialAtavistia/
https://www.youtube.com/watch?v=Yz08CfGl-hQ


Kiedy: 10 grudnia (piątek) 2021


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productionsons


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Informacje o biletach

Bilety na koncerty są już dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Kiedy:10 grudnia (czwartek) 2021
Gdzie:Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety:99 zł– przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator:Knock Out Productions

Bilety dostępne:   https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/finntroll/