Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Hypocrisy
06 / 11 / 2022 — 18:00

Hypocrisy

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Trzy koncerty Hypocrisy w Polsce


Szwedzi ogłaszają trasę promującą ich najnowszy album „Worship”!
Hypocrisy to zarówno jedna z legend szwedzkiego death metalu, jak i pionierzy melodyjnej odmiany tego gatunku. Zespół stał się już kultowy i podobny status ma jego lider - Peter Tägtgren. Hypocrisy dorobili się dwunastu studyjnych albumów i zagrali setki koncertów, na które regularnie przychodzą rzesze fanów. Ich najnowsze wydawnictwo „Worship” ukazało się 26 listopada 2021 roku od Nuclear Blast Records.


Gościem specjalnym trasy będzie grecka grupa SepticFlesh, a w roli supportu zagrają: The Agonist i Horizon Ignited. Hypocrisy wystąpi kolejno: 6 listopada w krakowskim klubie Kwadrat, 7 listopada w warszawskiej Proximie oraz 8 listopada w gdańskim B90. Bilety kolekcjonerskie są już dostępne w sprzedaży na: https://knockoutmusicstore.pl oraz https://tickets.b90.pl (tylko Gdańsk!)


HYPOCRISY (Szwecja) death metal, melodyjny death metal:
Peter Tägtgren zakochał się w death metalu, gdy pod koniec lat 80. mieszkał w USA. Po powrocie do ojczyzny Szwed postanowił przekuć swoje fascynacje na coś kreatywnego i tak w 1991 roku narodził się zespół Hypocrisy. W początkowym okresie treściowo bliżej było grupie do klimatów piekielno-diabelskich. Mniej więcej w połowie lat 90. XX wieku Peter postanowił lirycznie pójść w inną stronę i zaczął opowiadać w tekstach o cywilizacjach pozaziemskich, obcych, zjawiskach paranormalnych itp. Przy okazji otworzył swoje studio nagraniowe Abyss, w którym nadał brzmienie setkom metalowych albumów.SEPTICFLESH (Grecja) symfoniczny black metal, black metal:
W 1990 roku w Atenach Spiros Antoniou (basista, wokalista oraz ceniony projektant szaty graficznej wielu albumów) jego brat Christos (gitarzysta i mający dyplom z dyrygentury spec od orkiestracji) i Sotiris Vayenas (gitara, czysty wokal) rozpoczęli podróż do świata okultyzmu, mitologii, satanizmu, mrocznej literatury. Efekty tejże są imponujące, by wspomnieć tylko takie arcydzieła black metalu, jak "Esoptron", "Ophidian Wheel", "Summerian Daemons". Z czasem muzyka SepticFlesh stała się monumentalna, a jej znakiem rozpoznawczym są imponujące orkiestracje autorstwa Christosa pożenione ze wściekłymi partiami. Trójkę założycieli od 2014 roku wspiera wspaniały austriacki bębniarz Kerim "Krimh" Lechner.THE AGONIST (Kanada) melodyjny death metal, metalcore:
Powstały w 2004 roku w Montrealu The Agonist to czołowy przedstawiciel ekstremalnego metalu z Kraju Klonowego Liścia. O The Agonist zrobiło się głośno w metalowym świecie, kiedy zespół żegnał się z Alissą White-Gluz, która zasiliła Arch Enemy. Zanim do tego doszło, kapela sprezentowała światu kilka świetnych albumów z "Prisoners" na czele. A potem okazało się, że jest życie po Alissy. The Agonist znaleźli świetną następczynię w osobie Amerykanki Vicky Psarakis. Że Vicky podoła wyzwaniu przekonała już płyta "Eye Of The Providence".HORIZON IGNITED (Finlandia) melodyjny death metal, metalcore:
Johannes Mäkinen i Vili Vottonen założyli zespół Horizon Ignited w 2017 roku. Debiutancka płyta "After The Storm" ukazała się w 2019 roku. Szefostwo Nuclear Blast dostrzegło w zespole potencjał i zaproponowało Finom kontrakt, a takiej propozycji młodzi metalowcy nie mogli odrzucić. W lipcu 2022 roku poznamy pierwszy owoc współpracy Horizon Ignited, album zatytułowany "Towards The Dying Lands", którego zapowiedzią są kompozycja tytułowa oraz numer "Reveries".Zagrają:
HYPOCRISY (Szwecja) death metal, melodyjny death metal
+
SepticFlesh (Grecja) symfoniczny black metal, black metal
The Agonist (Kanada) melodyjny death metal, metalcore
Horizon Ignited (Finlandia) melodyjny death metal, metalcore  • Kiedy: 6 listopada (niedziela) 2022

  • Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

  • Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

  • Organizator: Knock Out Productions


Bilety dostępne na:Zapraszają


Informacje o biletach

Kiedy: 6 listopada (niedziela) 2022

Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out ProductionsBilety dostępne na:

* https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)