Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Jelonek / Hurt / Świnka Halinka
15 / 12 / 2018 — 18:00

Jelonek / Hurt / Świnka Halinka

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Bilety dostępne pod linkiem: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/hurt/


Świnka Halinka


Zespół Świnka Halinka nie brał udziału w Must Be The Music i The Voice of Poland… nie zatańczył w YouCan Dance i Tańcu z Gwiazdami - a jednak podczas 25 lat obecności na scenie udało mu się wystąpić tu i ówdzie, a wręcz uświetnić swoją obecnością mnóstwo imprez – w tym tak wspaniałych jak m.in. Przystanek Woodstock, Festiwal Wieprzowiny, Festiwal Twarogu, Święto Świni oraz setki innych koncertów.


Zespół Świnka Halinka powstał kilka dobrych lat temu w Lubinie w nieczynnej świniarni u cioci Halinki. Nie pomny na mody i trendy zespół zaczął bawić wybuchową mieszanką rocka, reggae, ska, folku i… dodajcie sobie co jeszcze chcecie. Krótko mówiąc - Rockendroll Na Ludowo I Ludowszczyzna Na Rockendrollowo.


Obecnie zespół promuje na koncertach swoją najnowszą płytę zatytułowaną „Świnie w Kosmosie” (premiera 1 sierpnia). Płyta jest swoistym podsumowaniem 25 lat działalności legendarnej – w pewnych kręgach - grupy z Lubina.


Hurt


Hurt początkowo był grupą, nastawioną przede wszystkim na rozrywkę i prowokację


Pierwszym studyjny album to kaseta „Babilon” wydane przez maleńką niezależną wytwórnię z Wrocławia.


Efemerydalne działania zespołu, przeplatały się przez wiele lat ze spektakularnymi koncertami między innymi w Jarocinie (1994), pierwszym „Przystanku Wodstoock” , (1995)


Alternatywna Polska dowiedziała się o Hurcie w 1999 za sprawą wydanych przez SP Records płyt : „Musisz to kupić” (1999) i „Dokładny czas” (2000).


Rok 2005 okazał się dla grupy przełomowy. wtedy to ukazał się premierowy album „Czat” między innymi z singlową „Załogą g” dużym ogólnopolskim przebojem.


Także kolejne piosenki zespołu przez kolejne lata , chętnie grały i grają rozgłośnie w całym kraju.


Hurt od tego czasu zagrał setki koncertów w całym kraju i nagrał kolejne dobrze odebrane przez fanów płyty.


Ostatnia premierowa płyta to Hurt-Hurt wydany przez My Music w 2013 roku.


Jelonek


Sceniczne zwierzę z gatunku jeleniowatych potocznie znane jako Michał Jelonek występuje na świecie wyłącznie w jednym egzemplarzu. Generalnie show Jelonka jest zupełnie prosty: najpierw jest huk pirotechniki, potem zaś napięcie nieprzerwanie rośnie. Cały proces artystyczny polega na uskutecznianiu ściśle określonych kroków baletowych przez publiczność i artystę, oraz ciągłej zmianie kostiumów scenicznych przez tego drugiego.


Tańce wykonywane są w odpowiedniej kolejności: pogo, młynek, ścianka, wężyk. Wszystko odbywa się przy akompaniamencie skrzypiec. Tego koncertu nie można przegapić!

Informacje o biletach

Bilety przedsprzedaż 50zł w dniu koncertu 60zł

Bilety do nabycia: