Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
KEVIN MORBY
24 / 06 / 2023 — 19:00

KEVIN MORBY

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Często porównywany do Boba Dylana amerykański songwriter Kevin Morby wystąpi w czerwcu na trzech koncertach w Polsce! Miastami w naszym kraju, które muzyk odwiedzi na swojej najbliższej, promującej najnowszy album trasie będą Warszawa, Poznań oraz Kraków.
Morby to muzyk w przeszłości występujący w takich zespołach jak Woods czy The Babies, jednak najbardziej znany jest ze swojej solowej aktywności. Artysta, który otwarcie wśród swoich największych inspiracji wymienia Nine Simeone, Boba Dylana i Lou Reeda na przestrzeni ostatnich 9 lat wydał aż 7 albumów. Ostatni z nich, “This Is A Photograph”, w dużej mierze opowiada o jego lęku przed śmiercią, ale również ujawnia radości i nadzieje muzyka. Płyta spotkała się ze znakomitym odbiorem krytyków i publiczności, a już w czerwcu będziemy mogli usłyszeć utwory z niej, jak i starsze kawałki jak “Harlem River” czy “Beautiful Strangers” na żywo w aż 3 polskich miastach!


Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica


Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin


W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.


KEVIN MORBY (USA / Dead Oceans) - folk, indie
https://www.facebook.com/kevinrobertmorby
https://www.instagram.com/kevinmorby
”This Is A Photograph”: https://www.youtube.com/watch?v=hmxrnAouciM
”I Have Been To The Mountain”: https://www.youtube.com/watch?v=5hpZqvrYFXI
”Harlem River”: https://www.youtube.com/watch?v=7AZeDbDDTkQ

Informacje o biletach

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 27 stycznia o godzinie 11:00.

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

24

czerwca

19:00

od 119zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.