Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Michał Szpak - Jowiszja LOVE IS LOVE
27 / 11 / 2023 — 19:00

Michał Szpak - Jowiszja LOVE IS LOVE

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Michał Szpak powraca z bardzo długiej i mrocznej podróży w głąb siebie, otwiera ekstremalnie nowy muzyczny rozdział. Jego nowe sceniczne oblicze będzie można poznać na żywo, już w listopadzie, na następujących koncertach:


27.11 - Kwadrat, Kraków


29.11 – Drizzly Grizzly, Gdańsk


30.11 - Palladium, Warszawa


Podczas tych trzech wyjątkowych wieczorów Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE.


Wraz z ogłoszeniem dat koncertowych zapowiedziano też nowy singiel ,,Gaja”. ,,Utonąć daj / chcę poczuć dno / uciec od fal…” - to intymne wyznanie artysty, w gęstym elektronicznym klimacie zapowiadanego na jesień albumu "Nadwiślański Mrok". Ten utwór ma przygotować Was na całkowite zanurzenie w najbardziej nieoczywisty koncept album sezonu.


Materiału z nadchodzącej nowej płyty będzie można posłuchać na żywo wraz z niesamowitą oprawą wizualną w Krakowie (27 listopada, Kwadrat), w Gdańsku (29 listopada, Drizzly Grizzly) oraz w Warszawie (30 listopada, Palladium). Organizatorem koncertów jest agencja Fource Entertainment.

informacje o biletach

27

listopada

19:00

od 129zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.