Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Moonspell
24 / 11 / 2019 — 18:00

Moonspell

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 18:30

Moonspell na trzech koncertach w Polsce


Knock Out Productions prezentuje trzy koncerty Moonspell w Polsce!
Moonspell zawita do Polski późną jesienią 2019 roku. Zespół wystąpi w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku. W roli gościa specjalnego na całej trasie zaprezentuje się grupa Rotting Christ, która przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „The Heretics”.


Zapraszamy na koncerty:


24 listopada (niedziela) 2019 - Kraków "Kwadrat"


25 listopada (poniedziałek) 2019 - Warszawa "Progresja"


26 listopada (wtorek) 2019 - Gdańsk "B90"


Przedsprzedaż biletów na koncerty startuje w najbliższy poniedziałek, 18 lutego, o godzinie 10:00.


Bilety kolekcjonerskie będzie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net oraz https://tickets.b90.pl (koncert w Gdańsku).


MOONSPELL (Portugalia) metal gotycki:
Polska zajmuje ważne miejsce w historii Moonspell, a portugalska formacja, która powoli zbliża się do 30-lecia istnienia, zdobywa w naszym kraju kolejne generacje fanów. Muzyka Portugalczyków spodobała się u nas błyskawicznie. Debiutancki album "Wolfheart" (1995) to bezdyskusyjny klasyk metalu, a bez pochodzącego z niego utworu "Alma Mater", ciężko wyobrazić sobie występ Moonspell. Równie ciężko byłoby znaleźć tournée kapeli Fernando Ribeiro, na którym nie znalazła się, chociażby jedna data koncertowa w Polsce.
Z obowiązku przypomnijmy, że Moonspell powstał w 1992 roku. Na koncie ma 11 studyjnych albumów. Wychodząc od dźwięków bliskich blackmetalowi, dziś Portugalczycy tworzą muzykę, którą najczęściej opisuje się jako dark metal, gothic metal, czy atmospheric metal. W Portugalii kapela ma status kultowy. Cztery płyty Moonspell wspięły się tam na szczyt notowania albumów, a "Memorial" (2006) pokrył się złotem. Poza Fernando obecne wcielenie zespołu tworzą: Miguel Gaspar (perkusja), Pedro Paixão (klawisze, sample), Ricardo Amorim (gitara) i Aires Pereira (gitara basowa).
Sprawdź, jeśli lubisz: Katatonia, Paradise Lost, Samael...
https://www.moonspell.rastilho.com
https://www.facebook.com/moonspellba
https://www.youtube.com/watch?v=KXWMYmNcUqI
ROTTING CHRIST (Grecja) dark metal:
Równie wielką sympatią, jak Moonspell, polscy fani darzą legendarną grecką załogę Rotting Christ. Jest to uczucie odwzajemnione. Sakis Tolis, lider ateńskiej ekipy, nigdy nie zapomniał, dokąd w drugiej połowie lat 80. XX wieku wysyłał pierwsze kasety demo swojego zespołu i skąd otrzymywał słowa uznania oraz wsparcia. Tak jak w przypadku Moonspell ciężko byłoby znaleźć w historii Rotting Christ tournée europejskie, na którym grupa nie pojawiła się, chociażby na jednym koncercie w Polsce.
Wspomniany Sakis Tolis założył Rotting Christ ze swoim bratem Themisem w 1987 roku. Przez ponad 30 lat na scenie kapela dorobiła się zasłużonego statusu legendy, dzięki tak wspaniałym albumom, jak "Non Serviam", "Triarchy Of The Lost Lovers", "Khronos", "Theogonia" i "Aealo". Styl muzyki zespołu ewoluował. Zaczęło się od black metalu, potem Rotting Christ skręcił w stronę gotyckiego, atmosferycznego grania, dodając także elementy greckiego folku. Z powodów nie muzycznych zrobiło się o zespole głośno w 2005 roku, kiedy Dave Mustaine z Megadeth, gorliwy katolik, zagroził, że jego zespół nie wystąpi na imprezie, jeśli zagra na niej Rotting Christ. Sakis ustąpił, a na Mustaine'a spadła fala krytyki.
Sprawdź, jeśli lubisz: Septic Flesh, Varathron, Nightfall...
http://www.rotting-christ.com
https://www.facebook.com/Rotting-Christ-290468585669
https://www.youtube.com/watch?v=2gkWt0fWneY


Zagrają:
MOONSPELL (Portugalia) metal gotycki
+
Rotting Christ (Grecja) dark metal


Kiedy: 24 listopada (niedziela) 2019


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncerty dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (Kraków i Warszawa)
https://tickets.soundrive.pl (Gdańsk)


Zaprasza
Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

informacje o biletach

Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

Bilety na koncerty dostępne na:

https://sklep.knockoutprod.net (Kraków )

Organizator: Knock Out Productions