Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Mr. Polska - COME FLY WITH US
29 / 04 / 2023 — 19:00

Mr. Polska - COME FLY WITH US

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Artysta, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Po odniesieniu sukcesu w Holandii, Mr. Polska zaczął nagrywać z czołowymi polskimi raperami i szybko zyskał popularność w swoim rodzimym kraju. Jest autorem wielu hitów takich jak “Złote Tarasy”, “Jagodzianki”, “Pistolet” czy “Sikam Szampan”, a na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Diplo, Yellow Claw, Bedoes, Malik Montana i Paluch.
W 2022 roku Mr. Polska przez długi czas zajmował pierwsze miejsce na Spotify w Polsce, a jego “Złote Tarasy” zdobyły szczyty notowań list przebojów.


Po koncertowej przerwie Mr. Polska zaprasza Was na wyjątkową podróż, podczas której zaprezentuje Wam swoje największe hity oraz nowe utwory w wyjątkowej oprawie audio-wizualnej. To będą wyjątkowe koncerty na których będzie jeszcze większe show i większa dawka energii niż dotychczas.
COME FLY WITH US! to trasa obejmująca cztery miasta: Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków, promująca najnowszy singiel “Dotyk (Touch)” oraz nadchodzącą EPkę.

Informacje o biletach

1 PULA: 59 PLN
2 PULA: 69 PLN
3 PULA: 79 PLN
4 PULA: 89 PLN
M&G: 219 PLN

Bilet Meet&Greet zawiera: Wejście na próbę artysty, możliwość porozmawiania z artystą przed koncertem oraz plakat trasy z autografem artysty.

BILETY:
https://goingapp.pl/wyda.../mr-polska-krakow-2/kwiecien-2023

https://swiper.site/mr-polska-krakow

WSTĘP: +16 (Poniżej 18 roku życia wymagana pisemna zgoda od prawnego opiekuna)

29

kwietnia

19:00

od 69zł

Kup bilet
Bilety z systemu Going.