Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
ONYX & SNAK THE RIPPER, DOPE D.O.D. LIVE IN KRAKÓW
25 / 05 / 2024 — 19:00

ONYX & SNAK THE RIPPER, DOPE D.O.D. LIVE IN KRAKÓW

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Przygotuj się na niezapomnianą noc z Onyx, Snak The Ripper i Dope D.O.D.! Dołącz do nas 25 maja 2024 r. w Klubie Kwadrat w Krakowie, gdy ci niesamowici artyści wyjdą na scenę.


Główną gwiazdą będzie ONYX, legendarna grupa rapowa znana z energicznego i agresywnego stylu. Przygotuj się na kultowe hity, takie jak „Slam” i „Throw Ya Gunz”, które sprawią, że tłum będzie skakał przez całą noc.


Snak The Ripper, kanadyjski raper znany ze swoich surowych tekstów i urzekającej prezencji scenicznej. Przygotuj się na zahipnotyzowanie jego intensywnymi występami i zmuszającymi do myślenia rymami.


Nie zapominajmy też o Dope D.O.D., holenderskim trio hiphopowym, które również wniesie na scenę swoje unikalne połączenie rapu i muzyki elektronicznej. Dzięki swoim zaraźliwym bitom i chwytliwym melodiom z pewnością porwą publiczność do tańca.


To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć wszystkich miłośników hip-hopu. Nie przegap okazji, aby zobaczyć tych niesamowitych artystów na żywo w Krakowie. Zdobądź bilety już teraz i przygotuj się na noc pełną czystej energii i adrenaliny!

Informacje o biletach