Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
O.S.T.R. | DIAPORAMA TOUR
03 / 11 / 2023 — 19:00

O.S.T.R. | DIAPORAMA TOUR

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Asfalt Records i L2L / Live2Listen zapraszają na DIAPORAMA TOUR - specjalną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego, z udziałem znakomitych rapowych gości!


W najbliższych dniach będziemy stopniowo odkrywać karty. Na początek trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Kraków. Pozostałe miejsca, podobnie jak listę gości ogłosimy wkrótce. Bilety na wydarzenia dostępne są na biletomat.pl


Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.


Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem - prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.


Klipy:Trasa:
  • 13.10 / Poznań / Tama
  • 21.10 / Gdańsk / Parlament
  • 3.11 / Kraków / Kwadrat
Start koncertów: 20.00


Organizatorzy:


Informacje o biletach