Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
OSTR & HADES
24 / 09 / 2021 — 19:00

OSTR & HADES

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 19:30

Tęskniliście za koncertami? Bo my bardzo! Mimo najszczerszych chęci nie udało nam się zagrać w pierwotnym, wiosennym terminie, lecz nie poddajemy się i przekładamy koncerty na sierpień oraz wrzesień! Podczas koncertu możecie spodziewać się numerów ze starego HAOSu, nowego HAOsu, a także utworów z solowej dyskografii obu raperów! Bilety w cenie od 49 PLN dostępne są na stage24.pl Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność!
__
Pamiętacie “Psychologię tłumu” albo “Czas dużych przemian”? Tak, HAOS oficjalnie powraca i to w jakim stylu! O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu w grudniu 2020 wydali swój drugi, wspólny album. “HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2”
to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, które po prostu musiały trafić
do słuchaczy. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

informacje o biletach