Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Otava Yo
16 / 11 / 2021 — 19:00

Otava Yo

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Kiedy: 16.11.2021
Otwarcie drzwi: 19:00
Gdzie: Klub Kwadrat, Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków
Otava Yo to bezsprzecznie zespół jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Doświadczeni muzycy folkowi postanowili stworzyć nieco mniej poważny niż zwykle projekt muzyczny, nie rezygnując przy tym z tradycyjnych, rosyjskich dźwięków. W efekcie powstała formacja balansująca na granicy rozrywki i odniesień historycznych!


Wielomilionowe odsłony klipów i kilka bardzo dobrze przyjętych płyt są dowodem na to, że folk nie umarł a wręcz ma się bardzo dobrze! Muzycy grają na tradycyjnych instrumentach, dzięki czemu słuchacz może zanurzyć się w unikalnych, niesłyszanych często dźwiękach i chłonąć je bez ograniczeń. Przy czym wszystko to okraszone jest wspaniałym poczuciem humoru!


Już oglądanie teledysków Otava Yo jest świetną zabawą, ale dopiero na żywo w pełni można doświadczyć niesamowitej atmosfery, która bije od zespołu na każdym kroku. Serdecznie zapraszamy do zrobienia sobie tej przyjemności i odwiedzenia koncertów w Warszawie lub Krakowie!

informacje o biletach

Bilety: 90 zł przedsprzedaż i 100 zł w dniu koncertu dostępne na:

- https://progresja.com/

- https://goout.net/pl/bilety/otava-yo/qilg/

- https://goingapp.pl/city/42/bilety-w-calej-polsce

- https://www.eventim.pl/

- https://www.ebilet.pl/- https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/otava-yo/ 

oraz stacjonarnie w salonach Media Markt i Empiki


Zalecamy kupowanie biletów wyłącznie w wymienionych powyżej bileteriach. Kupując bilety w innych miejscach ryzykują Państwo kupno fałszywego biletu.