Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Punk Fest 2022
17 / 12 / 2022 — 16:00

Punk Fest 2022

otwarcie bram: 16:00 start koncertu: 17:00

Galicja Productions zaprasza na kolejną odsłonę kultowej już festiwalu Punk Fest. Wydarzenie tym razem odbędzie się w Krakowie.


Gratka dla fanów punk rocka! 17 grudnia w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie kolejna odsłona Punk Festu. Na koncercie wystąpią: Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek, Nauka o Gównie, Psy Wojny, Mamusiu Ratuj i krakowska załoga Proko Crew.
Galicja Productions powraca do sprawdzonej formuły Punk Festu!
Impreza pod hasłem Punk Fest wpisała się już na stałe w kalendarz rockowych wydarzeń w Polsce. Galicja Productions po raz kolejny zbierze na jednym koncercie zespoły, które od lat cieszą się kultowym statusem wśród rodzimych punkowców. W Krakowie zaprezentują się: Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek, Nauka o Gównie, Psy Wojny, Mamusiu Ratuj i Proko Crew.


Punk Fest to jedyna tak duża cykliczna impreza w Polsce skierowana do fanów muzyki punk rockowej.


Nie będziemy ukrywać, że Punk Fest ma duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.  • mówią organizatorzy wydarzenia.


  • Ten niezależny festiwal wpisał się już na stałe w mapę wydarzeń w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu i za każdym razem bije frekwencyjne rekordy popularności. Polskie zespoły, które tym razem zagrają w krakowskim klubie Kwadrat, zapewnią zabawę na najwyższym poziomie! Zapraszamy!Informacje o biletach

Bilety do nabycia:

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/26521 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)

Bilety z systemu eBilet

Bilety z sieci EMPIK: https://empikbilety.pl/.../punk-fest-2022.../grudzien-2022

Bilety z systemu Going:  https://goingapp.pl/.../punk-fest-2022-krakow/grudzien-2022

BILETY TRADYCYJNE:

Sieć sklepów EMPIK i MEDIA MARKT w całej Polsce