Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Rape Stage Tour 2024
03 / 03 / 2024 — 18:00

Rape Stage Tour 2024

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Rap Stage Tour wraca w 2024! Ponownie spotkamy się w marcu i kwietniu na hiphopowej uczcie! Wszystkie karty odsłonimy w styczniu 2024! Dla tych, którzy nam ufają i wiedzą, że zadbamy o najwyższej jakości RAP na trasie - przygotowaliśmy pierwszą pulę biletów z najatrakcyjniejszą ceną. Do zobaczenia w 2024!


Bisz, Te-Tris, VNM, Zeus i BonSoul na jednej scenie. Choć znają się od lat i ich drogi muzyczne zdążyły się przecinać w różnych projektach, to w takim składzie jeszcze ich nie widzieliście!


To zupełnie świeży koncept, który łączy w sobie rapowego ducha skillsów i nacisku na treść, ze świeżym brzmieniem i spojrzeniem na scenę.
Doświadczenie, skillsy - rap w najczystszej postaci. Już niebawem, w sześciu największych miastach, usłyszymy na żywo numery, jak „Pamięć” Te-Trisa, „Centymetr” VNM-a, „Hipotermia” Zeusa, „Pan Śmieć” Bonsona czy „Błękit” Bisza.


Ta trasa to odpowiedź dla wszystkich, którzy pytają: "gdzie się podział hip hop, na którym się wychowałem?" Promujący trasę numer „Jak u siebie” to kombo, jakiego jeszcze nie było - połączenie 5 mc's z krwi i kości z nowoczesnym brzmieniem Shdowa i Hubiego, okraszone klipem KoozaVideo – to coś, co na długo zapisze się w historii polskiego rapu. Zupełnie, jak ta historyczna trasa - nie może Cię na niej zabraknąć! Cytując klasyka: Do zobaczenia u Ciebie w mieście!


17.30 - otwarcie dla posiadaczy biletów VIP


18.00 - otwarcie bram


19.00 - start koncertu

informacje o biletach

BILETY: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/rap-stage-tour?partner=klubkwadrat&city=Kraków

https://biletyna.pl/koncert/Rap-Stage-Tour/Krakow

Bilety VIP
Bonusy związane z zakupem biletów VIP odkryjemy już w styczniu!

Ceny biletów:
I pula: 89 zł / do wyczerpania
II pula: 119 zł / do wyczerpania
III pula: 149 zł
Bilety VIP: 259 zł