Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
ROCK & LOVE FESTIVAL 2021
17 / 09 / 2021 — 16:00

ROCK & LOVE FESTIVAL 2021

otwarcie bram: 16:00 start koncertu: 17:00

ROCK & LOVE FESTIVAL 2021 – znamy pełny line up!
Festival, który już trzeci raz przybywa z misją promowania niezależnych Artystów, czyli ROCK & LOVE, na przestrzeni ostatnich tygodniu sukcesywnie ogłaszał zespoły i solistów, którzy zagrają na tegorocznej edycji. Odbędzie się ona 17 i 18 września w krakowskim Klubie Kwadrat.


Trzecia edycja ROCK & LOVE obfituje w niezwykle różnorodny zestaw muzyczny. Oczywiście, jak wskazuje nazwa wydarzenia, w Kwadracie usłyszycie muzykę gitarową, ale niezwykle różnorodną w jej odmianach – od jej łagodniejszej wersji, po klasyczną aż do alternatywnych i metalowych brzmień. Motywem przewodnim jest przedstawienie zespołów, którzy są jeszcze na początku drogi i nie mają aż tak dużej możliwości pokazania się wszędzie. Rock & Love można poniekąd nazwać festiwalem showcase’owym, ponieważ nie zapraszamy samych gwiazd,a bardzo chcemy, żeby właśnie dzięki naszej scenie, te zespoły mogły zaistnieć bardziej, znaleźć wydawcę itp. – mówi organizator, Mariusz Zając.
Twórcy festiwalu skompletowali już cały skład oraz ujawnili kto kiedy zagra. I tak w piątek spodziewajcie się koncertów: The Ferrules, TFB The Freedom Birds, Filipa Mizi, Funky Tank, RADIO SLAM i Dziwnej Wiosny. Dzień później Kwadrat dźwiękami wypełnią: Overdose, Stolica, Wizja Lokalna, NOCTI, Misscore, Novela i Desertrain. Wszystkie informacje o zespołach możecie znaleźć na stronie festiwalu oraz social mediach.
Organizatorzy już jakiś czas temu zapowiedzi, że muzyki na ROCK & LOVE będzie można posłuchać zarówno na żywo (bilety dostępne będą już niedługo) a także przez transmisję online.
Jak mówi główny organizator imprezy, Mariusz Zając: Od wielu miesięcy pracujemy nad obecną edycją. Pierwszy, ogromnie ważny etap, czyli dobór zespołów już za nami. Teraz wiemy, że wszyscy zaproszeni na pewno rozgrzeją do czerwoności publikę w klubie i po drugiej stronie ekranu. Teraz mocno działamy z produkcją i organizacją. Wszystko odbędzie się na wysokim poziomie w międzynarodowych standardach. Taka zapowiedź zwiastuje fantastyczny festiwal, dlatego mocno zachęcamy do śledzenia strony oraz social media ROCK & LOVE. Liczba biletów z pewnością będzie mocno ograniczona, więc radzimy być czujnym!


https://rockandlove.pl/
https://www.facebook.com/Rock-Love-402934073453905
https://www.instagram.com/rockandlovefestivalpl/

informacje o biletach