Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Rosalie. | 57. SFP
13 / 10 / 2021 — 20:00

Rosalie. | 57. SFP

otwarcie bram: 20:00 start koncertu: 21:00

Rosalie. koncert w ramach 57. SFP  •  13 października 2021 roku

  •  Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Rosalie. piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu.
Rosalie Hoffman rzuciła nowe światło na rodzimą scenę R&B. Jej muzyka zainspirowana jest brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu oraz nowej elektroniki. Pierwszy album "Flashback", wydany w 2018 rok w Alkopoligamii, był efektem współpracy z czołowymi producentami polskiej sceny niezależnej jak Hatti Vatti, Pejzaż, Suwal czy 1988. W marcu 2020 roku, nakładem Def Jam Recordings Poland, ukazał się jej ostatni album "IDeal", który promują single "Nie mów", "Moment" czy nagrany z schafterem utwór "Ciemność".
posłuchaj:
https://www.youtube.com/watch?v=BrfUxSqf3X4


Rosalie. IG: https://www.instagram.com/sheisrosalie/


Rosalie. FB: https://www.facebook.com/RosalieOffic...


Koncert jest częścią 57. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (13-17.10.2021), najstarszego Festiwalu piosenki autorskiej w Polsce.


Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie w swojej ponad półwiecznej historii oparł się trendom obniżenia wartości kulturalnych treści. Przez wszystkie lata istnienia w zawierusze historii współczesnej Polski trwał wiernie na straży artystycznego wyrazu, promując twórców niebanalnych i polską twórczość, szczególnie zaś twórczość debiutancką, którą chce przekazywać swoim wiernym słuchaczom i uczestnikom.
Zarówno Festiwal jak i artyści z nim związani na trwale wpisali się w rozwój polskiej kultury i sztuki. Na Festiwalu swoje pierwsze kroki artystycznej kariery stawiali m.in. Ewa Demarczyk, Marek Grechuta, Maryla Rodowicz, Jacek Kaczmarski, Jan Wołek, Piotr Rogucki, Adam Nowak, Zbigniew Zamachowski, Piotr Szczepanik, Stanisław Soyka, Lech Janerka, Renata Przemyk, Grzegorz Turanu i inni.


www.studenckifestiwal.pl


www.facebook.com/StudenckiFestiwalPiosenki/


https://www.youtube.com/channel/UCbLG78ZQT0EA_jS40_qRJNQ

informacje o biletach

BILETY:

Pula 1- 50 zł

https://klubkwadrat.pl/pl/buy/2287474