Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
SICK OF IT ALL + Comeback Kid + Cancer Bats
09 / 11 / 2019 — 18:00

SICK OF IT ALL + Comeback Kid + Cancer Bats

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Sick Of It All wystąpi w Krakowie
Comeback Kid i Cancer Bats w roli supportu


Knock Out Productions prezentuje koncert grupy Sick Of It All w Polsce! W roli supportu, zaprezentują się formacje: Comeback Kid oraz Cancer Bats!
Sick Of It All wydali swój ostatni album, zatytułowany „Wake The Sleeping Dragon” w ubiegłym roku, nakładem Century Media Records. Powyższe wydawnictwo to dwunasty krążek w dyskografii grupy, na przestrzeni ponad 30 lat działalności!
Wraz z Sick Of It All, na scenie zaprezentuje się kanadyjska grupa Comeback Kid. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest płyta „Outsider” z 2017 roku, wydana za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast. Koncert uzupełni występ Cancer Bats.
Sick Of It All, Comeback Kid oraz Cancer Bats zagrają w krakowskim klubie Kwadrat, już 9 listopada 2019 roku!


Bilety na koncert można będzie zakupić od 12.07, od 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net


SICK OF IT ALL (USA) hardcore:


NYHC, czyli New York Hard Core, to termin, za którego powstanie w niemałej części odpowiedzialny jest powstały w 1986 roku w nowojorskiej dzielnicy Queens zespół Sick Of It All. Grupa narodziła się dzięki determinacji braci Lou (wokal) i Pete'a (gitara) Kollerów, którzy w tamtym czasie uczęszczali jeszcze do szkoły średniej. Bracia byli zafascynowani mocną muzyką i jednocześnie sfrustrowani tym, co działo się w Ameryce za prezydentury Ronalda Reagana, kiedy zaczęły pogłębiać się w USA nierówności społeczne, a wyścig zbrojeń osiągnął apogeum. Wkrótce do braci dołączył perkusista Armand Majidi, a parę lat później, w 1992 roku, basista Craig Setari, znający się jednak z wymienioną trójką od czasów szkolnych.
SOIA to oczywiście silnie zaangażowany społecznie i politycznie przekaz w tekstach Lou Kollera, który doskonale i zwięźle umie skomentować istotne zjawiska i sytuacje, a także potężne riffy na bazie piekielnie intensywnej sekcji, co zapewne przyciągnęło do kapeli także wielu fanów metalu. Kapela ma na koncie albumy, które są kwintesencją stylu NYHC, z debiutanckim "Blood, Sweat and No Tears" (1989), czy legendarnym "Scratch The Surface" na czele. Pomimo upływu lat Sick Of It All ani myśli odpuszczać. Nowojorczycy wciąż niemiłosiernie łoją na płytach, a na koncertach dają z siebie wszystko i przy okazji skutecznie porywają do szaleństwa tłumy w klubach na całym świecie. O pozycji SOIA niech świadczy to, że zespół doczekał się płyty w hołdzie, na której jego kompozycje zinterpretowali między innymi Madball, Walls of Jericho, Hatebreed, Sepultura.
Sprawdź, jeśli lubisz: Agnostic Front, Cro-Mags, Terror…


https://www.sickofitall.com


https://www.facebook.com/sickofitallny


https://www.youtube.com/watch?v=9WS96EY_fEM


COMEBACK KID (Kanada) hardcore:


Kanadyjski hardcore punkowy zespół Comeback Kid powstał w 2000 roku w prowincji Manitoba, z inicjatywy czwórki przyjaciół zakochanych w hokeju. Do dziś w zespole jest dwójka z nich – Andrew Neufeld (wokal, gitara rytmiczna) i Jeremy Hiebert (gitara, chórki). Skład uzupełniają gitarzysta rytmiczny Stu Ross i bębniarz Loren Legare.
Styl Comeback Kid to połączenie wpływów skate punka i melodyjnego hard core'a. Kanadyjczycy są dziś czołowym przedstawicielem takiego grania na świecie, a przełomem w ich karierze okazała się wydana w 2005 roku płyta "Wake The Dead".
Kolejna wizyta w Polsce Comeback Kid poświęcona będzie promocji wydanej w 2017 roku przez renomowaną wytwórnię Nuclear Blast płyty "Outsider".
Sprawdź, jeśli lubisz: Sick Of It All, H2O, Ignite…
http://comeback-kid.com
https://www.facebook.com/Comeback.Kid
https://www.youtube.com/watch?v=XQInfX7LyaE
CANCER BATS (Kanada) hardcore, punk:
O cztery lata krótszy staż od Comeback Kid ma dość dobrze znana z koncertów w Polsce formacja Cancer Bats. Powstały w 2004 roku w Toronto zespół również zaliczany jest do nurtu hardcore punk, aczkolwiek w jego stylu zauważalne są subtelne skręty w stronę sludge'u i southern rocka/metalu.
Od 2007 roku skład Cancer Bats jest ustabilizowany. Zespół tworzą: Liam Cormier (wokal), Scott Middleton (gitara), Mike Peters (perkusja) oraz Jaye R. Schwarzer (gitara basowa). Cancer Bats ze względu na elementy metalowe w swojej muzyce nierzadko grał koncerty wraz z zespołami metalowymi, zawsze będąc dobrze przyjmowanym przez metalową publiczność. Metal jest Kanadyjczykom bardzo bliski. Dość powiedzieć, że członkowie Cancer Bats grali także koncerty pod szyldem Bat Sabbath, który to zespół – jak nietrudno się domyślić – był tribute bandem Black Sabbath. Oprócz miłości do metalu niezmienne jest także podejście Kanadyjczyków do fanów. Zawsze można być pewnym, że po koncercie znajdą czas na rozmowę, przybicie piątki, czy fotkę z fanami.
Sprawdź, jeśli lubisz: Alexisonfire, Converge, Comeback Kid…


https://www.cancerbats.com/


https://www.facebook.com/cancerbats/


https://www.youtube.com/watch?v=AwGQFzs7o6Y


Zagrają:
SICK OF IT ALL (USA) hardcore
+
Comeback Kid (Kanada) hardcore
Cancer Bats (Kanada) hardcore, punk


Kiedy: 9 listopada (sobota) 2019


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert dostępne od 12.07, od 10:00 na:


https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net


https://www.facebook.com/productions.knock.out


https://www.instagram.com/knockoutprod

informacje o biletach

Kiedy: 9 listopada (sobota) 2019


Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu


Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert dostępne od 12.07, od 10:00 na:


https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)